Ubezpieczenie na życie i zdrowie – dobre rozwiązanie na każde czasy

Ubezpieczenie „Twoje Życie” dostępne w ofercie Avivy pozwala łatwo dostosowywać zakres ochrony do naszych potrzeb. Umowy dodatkowe, dzięki którym można uzyskać wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych, możliwość ubezpieczenia bliskich w ramach tej samej polisy, pakiet bezpłatnych badań kontrolnych i zniżki na badania genetyczne, a także możliwość leczenia za granicą – to tylko niektóre z jego atutów.

„Twoje Życie” to indywidualne ubezpieczenie na życie, które może sprawdzić się w wielu sytuacjach. Po pierwsze, zapewnia ubezpieczenie na całe życie oraz wyższą sumę ubezpieczenia we wskazanym przez nas okresie.

Jest to więc bardzo dobre rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chcą zabezpieczyć finansowo bliskich na odpowiednio wyższą kwotę w czasie, gdy np. spłacają kredyt, a jednocześnie potrzebują gwarancji bezterminowej ochrony.

Po drugie, oferta jest atrakcyjna dla osób zainteresowanych ubezpieczeniem swojego zdrowia. Dzięki umowom dodatkowym można zapewnić sobie pomoc finansową m.in.:

  • jeśli poważnie zachorujemy,
  • gdy będziemy niezdolni do pracy,
  • wtedy, gdy konieczne będzie leczenie w szpitalu,
  • jeśli ulegniemy wypadkowi.

„Twoje Życie” pozwala na wysoki poziom ochrony ‒ nawet do 800 000 zł w razie poważnego zachorowania oraz niezdolności do pracy z powodu choroby lub wypadku. Dzięki umowie dodatkowej „Leczenie za granicą”, jeśli zachorujemy na nowotwór lub niezbędna będzie jedna z operacji, wymienionych w ogólnych warunkach ubezpieczenia, będziemy mogli skorzystać z leczenia w zagranicznej klinice. Koszty leczenia mogą być opłacone nawet do 2 000 000 euro.

Po trzecie, w ramach polisy Klient (główny ubezpieczony) może w prosty i wygodny sposób zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z pakietu bezpłatnych badań kontrolnych, bez skierowania od lekarza. Badania można wykonać w sieci prywatnych placówek medycznych, w ciągu 12 miesięcy od zawarcia umowy. Ich wartość wynosi ok. 400 zł.

Po czwarte, w ramach jednej polisy „Twoje Życie” można ubezpieczyć życie i zdrowie całej rodziny (do 10 osób). Bliskie nam osoby mają dostęp do szerokiego wachlarza umów dodatkowych. Ochroną ubezpieczeniową, m.in. w razie poważnego zachorowania, można objąć również dzieci.

Pełny opis ubezpieczenia „Twoje Życie” oraz dostępnych umów dodatkowych znajduje się w ogólnych warunkach ubezpieczenia i załącznikach do tych dokumentów, zamieszczonych na www.aviva.pl/twoje-zycie, gdzie znajduje się również regulamin akcji promocyjnych do tego ubezpieczenia.

Po więcej szczegółów na temat ubezpieczenia Aviva „Twoje Życie” zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujących się na terenie całego kraju.

Źródło:

  • AVIVA


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.