Hit miesiąca

Nowy Pakiet Auto+ w InterRisk

1 sierpnia InterRisk wprowadził do sprzedaży nowy, innowacyjny Pakiet Auto+. Wśród nowości znalazły się między innymi rozwiązania, które zapewnią ochronę po kradzieży pojazdu, w trakcie postoju na parkingu czy sprzętów takich jak hulajnoga lub rower.

Pakiet Auto+ pozwala dowolnie i w szerokim zakresie łączyć ubezpieczenia. Wybierać można m.in. spośród OC, AC, Assistance, NNW, Med Casco, Asysty Prawnej oraz ubezpieczenia szyb.

Na szczególną uwagę zasługują 3 nowe rozwiązania, które InterRisk oferuje teraz w promocyjnych cenach:

  1. Pakiet Asysty po Kradzieży - Klient otrzymuje wypłatę 500 zł po kradzieży pojazdu, pokrycie kosztów wymiany tablic rejestracyjnych w przypadku ich zaginięcia oraz pojazd zastępczy dostępny do 5 dni.
  2. Pakiet Miejski Parkingowy – to zwrot kosztów naprawy drobnych szkód parkingowych do 500 zł oraz umówienie wizyty w warsztacie w celu wymiany opon, wykonania badania technicznego czy naprawy pojazdu po awarii.
  3. Pakiet Mobilny – zapewnia niezbędny transport w przypadku choroby Klienta lub awarii pojazdu. Ubezpieczenie obejmuje także szkody wyrządzone podczas jazdy na rowerze, hulajnodze czy deskorolce. Co więcej, Klient nie musi się martwić, gdy sprzęt się zepsuje, ponieważ może skorzystać z assistance.

Sprzedaż nowego produktu InterRisk promuje za pomocą nowoczesnej technologii. Aplikacja Runvido pozwala przedstawić Klientom Pakiet Auto+ i jego niewątpliwe zalety w zaskakujący sposób.

Po  zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji w telefonie, należy skierować ekran na materiał marketingowy Pakietu Auto+ : ulotkę, folder, plakat z nowym wariantem partnerskim, a także polisę, potwierdzenie OC, a nawet stopkę e-mailową. Co się wtedy dzieje? Obraz ożywa – o Pakiecie Auto+ opowiadają Menadżerowie Sprzedaży InterRisk. Co ciekawe, aplikacja działa zarówno po zeskanowaniu obrazu z dokumentu, jego kopii czy też ekranu komputera.

Nowe Pakiety w InterRisk to pełna ochrona w przystępnej cenie. Skontaktuj się z Agentem Domu Ubezpieczeniowego Spectrum i nie daj się więcej zaskoczyć!

 

 

 

Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.