Generali z myślą o domu - najlepszy produkt według rankingu Rzeczpospolitej

Ubezpieczenia mieszkaniowe gwarantują bezpieczeństwo dobytku, jakim jest dom/mieszkanie. Wykupiona polisa zapewnia nam komfort psychiczny, że to, na co ciężko pracowaliśmy zostało prawidłowo zabezpieczone.

Generali, z myślą o domu to najlepszy produkt, wg Rankingu Rzeczypospolitej z 25.07.2019 który ma na celu ochronę domu/mieszkania.

http://archiwum.rp.pl/artykul/1408284-Gdzie-najlepsza-polisa-dla-domu.html

Szeroki zakres oraz różnorodność wariantów pozwala na dobranie najlepszego ubezpieczenia, przy zadowalającej składce. Przy ubezpieczeniu budynku mamy możliwość ubezpieczenia elementów stałych, ruchomości domowych, garażu, ogrodzenia, domku letniskowego, a nawet takich zwierzaków domowych, jak są psy i koty. Generali proponuje również ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, które pokrywa szkody wyrządzone przez właściciela nieruchomości i jego mieszkańców na osobach trzecich lub na ich mieniu (np. zalanie mieszkania sąsiada poprzez awarię pralki).

Co wyróżnia produkt Generali, z myślą o domu?

  • ochrona obejmuje, do pewnego limitu, również szkody na budybku, którego właściciel przegapił okresowe przeglądy instalacji, w tym kominowej, gazowej czy elektrycznej;
  • w zakresie ubezpieczenia znajdują się szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa;
  • ubezpieczenie solarów i paneli fotowoltaicznych w ramach definicji budynku;
  • NNW psa i kota (m.in. pokrycie kosztów leczenia);
  • OC w życiu prywatnym poszerzone o szkody wyrządzone, w związku z użytkowaniem elektrycznej hulajnogi/roweru, skymaster, segway, segway shoes,
  • ochrona przed skutkami wyłudzeń pieniędzy (np. „oszustwo na wnuczka”, „oszustwo na policjanta”).

W celu bardziej szczegółowego zapoznania się z zakresem produktu Generali oraz darmowej kalkulacji składki serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów Spectrum!