Hit miesiąca

Specjaliści najwyższej klasy w zasięgu ręki. Poznaj zalety ubezpieczenia Allianz Best Doctors.

Diagnoza poważnego zachorowania to jedna z najtrudniejszych informacji jaka może pojawić się w życiu każdej rodziny. W takim momencie warto byłoby mieć po swojej stronie zespół światowych ekspertów i dostęp do najlepszych szpitali na świecie. Wszystko to jest to możliwe z ochroną Allianz – Best Doctors!

Dzięki Allianz Best Doctors zyskujesz:

  • Poczucie bezpieczeństwa dzięki sprawdzeniu obecnej diagnozy przez ekspertów z danej dziedziny i zaproponowaniu przez nich najlepszego sposobu leczenia;
  • Możliwość podjęcia leczenia za granicą  w renomowanej placówce specjalizującej się w leczeniu danego typu chorób;
  • Komfort wynikający z tego, że polisa nie tylko zorganizuje, ale również pokryje koszty całego procesu leczenia;
  • Możliwość zrefundowania z ubezpieczenia kosztów transportu i pobytu osoby towarzyszącej;
  • Wysoką sumę ubezpieczenia  na leczenie – 1 mln € w roku polisowym i aż do 2 mln € w trakcie całego życia Ubezpieczonego.

Jak to działa ?

  1. W przypadku zdiagnozowania poważnego zachorowania należy zadzwonić na dedykowaną infolinie 800 365 867. Podczas rozmowy z członkiem zespołu medycznego, Klient uzyska informację jakie dokumenty  będą potrzebne do postawienia diagnozy. Zostanie poproszony o przesłanie danych  o dotychczasowym rozpoznaniu, wynikach badań oraz sposobie leczenia. Dokumenty te zostaną przekazane Zespołowi Best Doctors.
  2. Na podstawie zebranych danych Best Doctors przygotuje dokumentację choroby Klienta, a następnie wybierze specjalistę o światowej renomie w danej dziedzinie z ponad 50 tysięcy najlepszych lekarzy na całym świecie.
  3. Zespół ekspertów po dogłębnej analizie przekazanej dokumentacji, przygotuje informację zawierającą: drugą opinię medyczną oraz rekomendacje dotyczące sposobu dalszego leczenia.
  4. W przypadku decyzji Klienta dotyczącego leczenia za granicą, pozostaje do wykonania kontakt z infolinią. Allianz zatroszczy się o wszystkie sprawy.
  5. Best Doctors załatwi wszelkie formalności związane z przyjęciem Klienta do wybranej przez niego kliniki, zorganizuje podróż oraz zatroszczy się o zakwaterowanie (również osoby towarzyszącej).

Po szczegóły oferty zapraszamy do Oddziałów DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM.