Biuro zdalne

DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM

obrazek z laptopem i telefonem

Jak działa Biuro Zdalne?

Biuro Zdalne to wygodna forma kontaktu z ekspertami Domu Ubezpieczeniowego Spectrum. Infolinia pod numerem (+48) 222202081 oraz skrzynka e-mail biurozdalne@dus.net.pl obsługują zgłoszenia z całej Polski. Jeżeli chcesz skorzystać ze wsparcia Biura Zdalnego w Domu Ubezpieczeniowym Spectrum, kontakt telefoniczny jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Swoje zgłoszenie możesz przesłać również drogą mailową. Jeżeli zaś chcesz sprawdzić koszt ubezpieczenia dla swojego pojazdu, wybierz opcję policz OC/AC i skorzystaj z naszego kalkulatora – w razie pytań lub wątpliwości możesz zadzwonić na infolinię i podać numer kalkulacji, aby uzyskać pomoc.

Jakie sprawy załatwisz?

Chcesz porównać najlepsze oferty lub dopytać o kwestie związane z ubezpieczeniem? W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy multiagenta, który reprezentuje wszystkie wiodące towarzystwa – taki właśnie jest Dom Ubezpieczeniowy Spectrum. Infolinia oraz skrzynka e-mail są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz do nas, jeśli:

  • chcesz sprawdzić, co oferujemy, dopasować wariant ochrony i zakupić polisę,
  • chcesz poradzić się eksperta w sprawach związanych z ubezpieczeniem,
  • potrzebujesz pomocy w związku z polisą zawartą za naszym pośrednictwem.

Szukasz agenta w swojej okolicy? Sprawdź mapę placówek lub  zlokalizuj najbliższe biuro za pomocą aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile.