Kontakt – Ubezpieczenia

Chcesz obliczyć wysokość składki, zlecić przygotowanie oferty lub zamówić rozmowę z naszym doradcą?
Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą z możliwie najszybszym terminie.

/ zgody* na prowadzenie korespondencji z Domem Ubezpieczeniowym Spectrum Sp. z o.o. w ramach obsługi mojego zapytania drogą elektroniczną w szczególności w postaci wiadomości e-mail lub SMS/MMS.

/ zgody* na prowadzenie korespondencji z Domem Ubezpieczeniowym Spectrum Sp. z o.o. w ramach obsługi mojego zapytania przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w szczególności w toku rozmowy z konsultantem, oraz automatycznych systemów wywołujących.

*Wyrażenie zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać z tym, że brak zgody będzie miało wpływ na przetworzenia zapytania.
Pokaż/Ukryj klauzule informacyjne
Klauzule informacyjne
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Ubezpieczeniowy Spectrum Sp. z o.o., 09-400 Płock, Kwiatka 15/1 NIP: 774-323-56-49 Numer KRS: 0000686973 XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Domu Ubezpieczeniowym Spectrum Sp. z o.o. możliwy jest pod adresem e-mail dane.osobowe@dus.net.pl.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych jest zgoda będą przetwarzane do czasu jej wycofania.
  5. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (o ile nie uniemożliwi realizacji obowiązków administratora wynikających z przepisów prawa), prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych . W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych.
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.