Towarzystwa ubezpieczeniowe

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wachlarz rozwiązań. Oferujemy produkty wszystkich wiodących towarzystw w Polsce. Skontaktuj się z Doradcą, aby poznać szczegóły i dopasować najlepszy wariant ubezpieczenia!

AGRO UBEZPIECZENIA TUW
logo

AGRO Ubezpieczenia TUW to spółka, która powstała w 2021 roku w wyniku przejęcia udziałów Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń dla rolników i inne ubezpieczenia obejmujące dom, pojazd, assistance, podróż czy firmę.

Zgłoszenie zdarzenia: 48 370 48 48 | agroubezpieczenia.pl

ALLIANZ
logo

Allianz to niemieckie towarzystwo ubezpieczeniowe założone 1890 roku. W 2022 r. spółka przeprowadziła fuzję z towarzystwem ubezpieczeniowym Aviva. Allianz oferuje ubezpieczenia komunikacyjne oraz majątkowe dla klientów indywidualnych i firm.

Zgłoszenie zdarzenia: 224 224 224 | allianz.pl

ALLIANZ ŻYCIE
logo

Allianz Życie to spółka założona w Polsce w 2001 roku jako część rozpoznawalnej  marki. W 2022 roku w ramach fuzji połączyła się z towarzystwem ubezpieczeń na życie Aviva. Allianz Życie oferuje ubezpieczenia na życie i zdrowotne, fundusze inwestycyjne oraz programy emerytalne OFE i DFE.

Zgłoszenie zdarzenia: 224 224 224 | allianz.pl

COMPENSA
logo

Compensa działa na polskim rynku od 1990 roku i należy do Vienna Insurance Group. Oferuje szeroki przekrój produktów, do których należą ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, rolne, turystyczne i dla firm.

Zgłoszenie zdarzenia: compensa.pl

COMPENSA ŻYCIE
logo

Compensa Życie to spółka, która wyodrębniła się w 2001 roku w strukturach znanej na polskim rynku marki. W ofercie Compensa Życie dostępne są ubezpieczenia na życie i zdrowie.

Zgłoszenie zdarzenia: compensa.pl

DEFEND INSURANCE GROUP
logo

Defend Insurance Group to czeska firma, która powstała w 1994 roku. Oferta DIG obejmuje ubezpieczenie GAP (od utraty wartości przy szkodzie całkowitej) oraz przedłużone gwarancje dla samochodów nowych i używanych.

Zgłoszenie zdarzenia: 32 797 10 41 | szkody@defendinsurance.pl

ERGO HESTIA
logo

ERGO Hestia to polskie towarzystwo ubezpieczeniowe, które powstało w 1991 roku. W grupie funkcjonuje nie tylko marka ERGO Hestia, ale też MTU, mtu24.pl i You Can Drive. W ofercie towarzystwa znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne, sportowe i dla firm.

Zgłoszenie zdarzenia: ergohestia.pl

ERGO HESTIA ŻYCIE
logo

ERGO HESTIA ŻYCIE to spółka, która powstała w 1997 w ramach polskiej marki ubezpieczeniowej. W ofercie towarzystwa znajduje się wiele wariantów produktów ubezpieczeniowych obejmujących zdrowie i życie.

Zgłoszenie zdarzenia: ergohestia.pl

EUROP ASSISTANCE
logo

Europ Assistance funkcjonuje w Polsce od 1996 roku. Oferuje kompleksowe wsparcie 24/7 na całym świecie w ramach pakietów usług assistance.

Zgłoszenie zdarzenia: +48 22 205 50 00 | europ-assistance.pl

GENERALI
logo

Generali działa w Polsce od 1998 roku, a historia tej grupy sięga ponad 185 lat. Należą do niej spółki specjalizujące się w określonych ubezpieczeniach, a także Proama. Generali oferuje m.in.  ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i turystyczne.

Zgłoszenie zdarzenia: generali.pl

GENERALI AGRO
logo

Generali Agro to spółka, która powstała w 2021 roku po przejęciu towarzystwa ubezpieczeniowego Concordia przez grupę Generali. Specjalizuje się w produktach przeznaczonych dla rolników, ale oferuje też ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i dla firm.

Zgłoszenie zdarzenia: 61 85 84 800 | 913 913 913 | generaliagro.pl

GENERALI ŻYCIE
logo

Generali Życie to spółka funkcjonująca w ramach znanej marki ubezpieczeniowej z długą tradycją. Jej oferta obejmuje szeroką gamę ubezpieczeń na życie i zdrowie.

Zgłoszenie zdarzenia: generali.pl

GRUPA PZU
logo

Grupa PZU to kompleks spółek działających w obszarze ubezpieczeń i finansów. Jej historia sięga 1803 roku, kiedy powstało PZU S.A. – pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe na ziemiach polskich. Firma oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i turystyczne.

Zgłoszenie zdarzenia: 801 102 102 | 22 566 55 55 | pzu.pl

HDI
logo

HDI działa w Polsce od 2002 roku. Obecnie – po serii przejęć i fuzji – marka funkcjonuje jako znak towarowy TUiR „WARTA” S.A. W ofercie HDI znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

Zgłoszenie zdarzenia: 22 449 99 99 | hdi.pl

INTER POLSKA
logo

INTER-ŻYCIE Polska oferuje ubezpieczenia na życie i zdrowie. W ofercie znajdują się produkty dla pracowników sektora ochrony zdrowia.

Zgłoszenie zdarzenia: 801 803 000 | interpolska.pl

INTERRISK
logo

InterRisk działa od 1993 roku i jest częścią koncernu Vienna Insurance Group. Wszechstronna oferta firmy obejmuje m.in. ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, zdrowotne i dla firm.

Zgłoszenie zdarzenia: 22 575 25 25 | interrisk.pl

LEADENHALL
logo

Leadenhall reprezentuje najstarszą instytucję ubezpieczeniową na świecie, Lloyd’s of London, na rynku polskim. Oferuje m.in. ubezpieczenia na życie, NNW, ubezpieczenia od utraty dochodu i ubezpieczenia specjalistyczne (OC zawodowe, D&O, cyberpolisa).

Zgłoszenie zdarzenia: leadenhall.com

LINK4
logo

Link4 to polska firma, która funkcjonuje na rynku od 2003 roku. Jej oferta zawiera ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i turystyczne.

Zgłoszenie zdarzenia: link4.pl

MTU
logo

MTU to marka należąca do towarzystwa ubezpieczeniowego ERGO Hestia. W jej ofercie dostępne są ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.

Zgłoszenie zdarzenia: ergohestia.pl

MTU24.PL
logo

MTU24.PL należy do towarzystwa ubezpieczeniowego ERGO Hestia. W ofercie MTU24.PL dostępne są ubezpieczenia komunikacyjne.

Zgłoszenie zdarzenia: ergohestia.pl

POLISA-ŻYCIE
logo

Polisa-Życie funkcjonuje 1995 roku. W 2012 roku przystąpiła do koncernu Vienna Insurance Group. Oferuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia dla dzieci i młodzieży, a także Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe.

Zgłoszenie zdarzenia: compensa.pl

PROAMA
logo

Proama rozpoczęła działalność na polskim rynku w 2011 roku. Dwa lata później dołączyła do grupy Generali. Jej oferta obejmuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne, osobowe i dla firm.

Zgłoszenie zdarzenia: proama.pl

PZU ŻYCIE
logo

Spółka PZU Życie powstała w 1991 roku jako część rozpoznawalnej marki z historią sięgającą 1952 roku. W ofercie PZU Życie dostępne są ubezpieczenia na życie i zdrowie oraz programy inwestycyjne i oszczędnościowe.

Zgłoszenie zdarzenia: 801 102 102 | 22 566 55 55 | pzu.pl

TUW
logo

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW funkcjonuje od 1992 roku. Oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, rolne, dla firm, szkół, jednostek samorządu terytorialnego i wspólnot mieszkaniowych.

Zgłoszenie zdarzenia: 22 545 39 50 | tuw.pl

TUZ
logo

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych powstało w 2003 roku. Należy do niego również marka TUZ Ubezpieczenia. Firma oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, rolne i dla firm.

Zgłoszenie zdarzenia: 22 327 60 60 | zgloszenie@tuz.pl | tuz.pl

UNIQA
logo

UNIQA to firma obecna na polskim rynku od 1990 roku. W 2020 roku przejęła spółki AXA. W jej ofercie znajdują się m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, dla firm i wspólnot mieszkaniowych.

Zgłoszenie zdarzenia: uniqa.pl

UNIQA ŻYCIE
logo

UNIQA Życie powstała w 1994 roku jako część rozpoznawalnej marki ubezpieczeniowej. W swojej ofercie posiada m.in. ubezpieczenia na życie i zdrowie oraz produkty inwestycyjne i oszczędnościowe.

Zgłoszenie zdarzenia: uniqa.pl

VH POLSKA
logo

VH Polska to oddział wiodącego europejskiego ubezpieczyciela upraw, Vereinigte Hagelversicherung VVaG. Oferta VH Polska obejmuje ubezpieczenia upraw od ryzyk pogodowych i jest skierowana do rolników, sadowników, producentów warzyw oraz właścicieli winnic.

Zgłoszenie zdarzenia: 61 670 44 00 | szkody@vh-polska.pl | vh-polska.pl

VIENNA LIFE
logo

Vienna Life to instytucja finansowa należąca do Vienna Insurance Group, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferuje m.in. ubezpieczenia na zdrowie i życie.

Zgłoszenie zdarzenia: 22 460 22 22 | viennalife.pl

WARTA
logo

WARTA powstała w 1920 roku i od tej pory prężnie działa na polskim rynku. W 2012 roku przejęła HDI. WARTA oferuje m.in.  ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne, na zdrowie i życie oraz dla firm.

Zgłoszenie zdarzenia: warta.pl

WARTA ŻYCIE
logo

WARTA Życie to spółka założona w 1995 roku jako część popularnej marki ubezpieczeniowej. Oferuje ubezpieczenia na życie oraz programy inwestycyjne i emerytalne.

Zgłoszenie zdarzenia: warta.pl

WIENER
logo

Wiener funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku, zaś od 2019 roku stanowi część koncernu Vienna Insurance Group. W ofercie firmy znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, rolne, osobowe, turystyczne i dla firm.

Zgłoszenie zdarzenia: wiener.pl

YOU CAN DRIVE
logo

You Can Drive to marka należąca do grupy ERGO Hestia. Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne stworzone z myślą o młodych klientach poniżej 30 roku życia.

Zgłoszenie zdarzenia: ergohestia.pl