Ubezpieczenia firmowe w Spectrum

Chcesz wykupić solidne ubezpieczenie firmy? Cena dobrej polisy nie musi być wygórowana – oszczędność to podstawa rozsądnie zarządzanego budżetu. Zastanawiasz się, jakie OC wybrać dla swojego biznesu? A może chcesz chronić zdrowie pracowników lub mienie i finanse? Poznaj zróżnicowane oferty, skorzystaj z porady naszych ekspertów i wybierz, gdzie ubezpieczyć firmę na najlepszych dla Ciebie warunkach!

  • Skontaktuj się z nami i opowiedz o potrzebach Twojej firmy.
  • Poznaj spersonalizowane oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie.
  • Skorzystaj z pomocy Doradcy, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.
  • Dokonaj trafnego wyboru dzięki profesjonalnej konsultacji!
zdjecie spotkania biznesowego

Poznaj ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenie firmowe to szerokie SPECTRUM możliwości ochrony dla Twojego biznesu. W jakie rozwiązania warto zainwestować? Poznaj dostępne opcje.

ikona

OC zawodowe pod licencję transportową

ikona

Ubezpieczenie OC członków zarządu

ikona

Ubezpieczenie OC firmy

ikona

Ubezpieczenie OC zawodowe

ikona

Ubezpieczenie majątku firmy

ikona

Grupowe ubezpieczenie na życie

ikona

Grupowe ubezpieczenie zdrowotne

ikona

Ubezpieczenie od cyber ryzyka

ikona

Ubezpieczenie finansowe

ikona

Ochrona prawno-podatkowa

ikona

Ubezpieczenie od utraty dochodu

ikona

Ubezpieczenia flotowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Wykwalifikowani specjaliści podpowiedzą Ci, jak ubezpieczyć firmę na korzystnych warunkach i pomogą wybrać polisę dopasowaną do Twoich potrzeb.

zdjęcie doradcy

Agnieszka Kołecka

Specjalista ds. Ubezpieczeń dla Firm
zdjęcie doradcy

Katarzyna Miłoszewska

Specjalista ds. Ubezpieczeń dla Firm

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń, napisz lub umów się na wideospotkanie! Możesz także wypełnić poniższy formularz – skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Przekazane dane osobowe imię, nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu jeżeli został podany zostaną wykorzystane przez Dom Ubezpieczeniowy Spectrum Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. J. Kwiatka 15/1 wyłącznie na potrzeby nawiązania kontaktu, przekazania informacji koniecznych do nawiązania współpracy, przesłania materiałów informacyjnych. Podanie wyżej wymienionych danych jest dobrowolne ale konieczne dla skutecznego nawiązania kontaktu. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym. Dane osobowe będą przechowywane przez czas konieczny do obsługi zgłoszenia. Dane osobowe zostaną usunięte z bazy Administratora wcześniej na wyraźne żądanie osoby, która wcześniej korzystając z formularza kontaktowego podała swoje dane osobowe.