Konkurs dla Klientów Oddziału w Ciechanowie

Kup polisę i wygrywaj

Wystarczy, że w dniach 8.04-18.05 zakupisz polisę i wypełnisz formularz konkursowy dostępny w biurze, aby wziąć udział w rozdaniu wielu nagród! Sprawdź, co przygotowaliśmy.

pani w sukience
apteczka

Co tydzień 10x apteczka turystyczna

W każdym tygodniu konkursu rozdajemy apteczki turystyczne. To przydatny zestaw z uniwersalnym wyposażeniem, który sprawdzi się zarówno do auta, jak i na pieszą czy rowerową wycieczkę.

Nagroda główna – 3x rower

Podczas finału konkursu wyłonimy trzech zwycięzców, którzy otrzymają rower miejski. Zachęcamy, aby – zwłaszcza w piękną, słoneczną pogodę – zastąpić inne środki lokomocji tym zdrowym i ekologicznym rozwiązanie.

rower

Nr 1 w Ciechanowie

Dziękujemy za zaufanie

Oddział Domu Ubezpieczeniowego Spectrum w Ciechanowie ponownie zajął 1 miejsce w corocznym plebiscycie ORŁY Ubezpieczeń – wyróżnienie otrzymaliśmy na podstawie opinii Klientów, którzy już od 5 lat wskazują nasze biuro jako najlepszą placówkę ubezpieczeniową w regionie. Dziękujemy za zaufanie! Ten sukces motywuje cały nasz zespół, aby nadal dostarczać Wam najwyższy poziom obsługi i najlepsze oferty od ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

statuetka orly ubezpieczen
zespol ciechanow

Zapraszamy do biura

Nasze biuro jest jednym z pierwszych oddziałów sieci Dom Ubezpieczeniowy Spectrum, która dziś posiada ponad 300 punktów na terenie całej Polski. W tym roku mija 18 lat, od kiedy placówka widnieje na mapie Ciechanowa – w samym sercu miasta. Można powiedzieć, że najwyższy standard to u nas już tradycja. W naszym biurze możecie liczyć na profesjonalną obsługę i dopasowanie starannie wyselekcjonowanych ofert, przygotowanych pod kątem zarówno indywidualnych potrzeb, jak i możliwości finansowych.

Jesteśmy tu dla Was

Do Waszej dyspozycji mamy zespół świetnie wykwalifikowanych doradców ubezpieczeniowych. Nie każdy wie o tym, że jako modelowy oddział multiagencji Dom Ubezpieczeniowy Spectrum organizujemy szkolenia i staże dla nowych agentów, aby mogli skorzystać z doświadczenia naszej załogi. W temacie ubezpieczeń zawsze jesteśmy na czasie – znamy sprawdzone produkty oraz nowości, zwracamy uwagę na detale i chętnie dzielimy się wiedzą. Staramy się być dobrymi przewodnikami po fascynującym świecie ubezpieczeń.

zespol ciechanow
XVIII Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe

Dbamy o bezpieczeństwo

Promujemy odpowiedzialną jazdę i ubezpieczamy XVIII Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe. Finał konkursu jest planowany 25 maja podczas tej imprezy – zwycięzcy będą mieli szansę odebrać nagrodę główną ze sceny.

Jak wziąć udział?

  1. Kup polisę za pośrednictwem Oddziału w Ciechanowie.
  2. Wypełnij formularz konkursowy dostępny w biurze.
  3. Odbierz nagrodę – pracownik placówki poinformuje Cię o wygranej.

Regulamin konkursu

FAQ

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikiem może być każda osoba, która w czasie trwania konkursu zakupi polisę (nowe lub kontynuowane ubezpieczenie) oraz wypełni formularz konkursowy w placówce. Każda zakupiona polisa daje możliwość wypełnienia formularza konkursowego i stanowi dodatkową szansę na wygraną w konkursie.

Do kiedy trwa konkurs?

W konkursie można wziąć udział od 8 kwietnia do 18 maja 2024 r.

Jak wyłania się zwycięzców?

Jury nagradza najciekawsze i kreatywne odpowiedzi na pytanie konkursowe. Odpowiedzi podlegają anonimizacji – to znaczy, że nie są podpisywane danymi uczestnika, aby zapewnić obiektywną ocenę.

Jak odebrać nagrodę?

O szczegółach związanych z odbiorem nagrody poinformuje Cię pracownik Oddziału, który zadzwoni do Ciebie w związku z wygraną.

Czy jeśli wygram nagrodę tygodniową, to wciąż mam szansę na nagrodę główną?

Tak. Otrzymanie apteczki turystycznej nie wyklucza z udziału w konkursie o nagrodę główną. Twoja odpowiedź pozostaje w grze!

Skontaktuj się z nami

DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM

Oddział w Ciechanowie znajduje się w samym centrum miasta. Placówka jest położona przy ulicy Dolnej – w pobliżu rynku i ratusza.