Konkurs dla Klientów Oddziału w Przasnyszu

Kup polisę i wygrywaj

Wystarczy, że w maju zakupisz polisę i wypełnisz formularz konkursowy dostępny w biurze, aby wziąć udział w rozdaniu wielu nagród! Sprawdź, co przygotowaliśmy.

pani w sukience
apteczka

Co tydzień 5x apteczka turystyczna

W każdym tygodniu konkursu rozdajemy apteczki turystyczne. To przydatny zestaw z uniwersalnym wyposażeniem, który sprawdzi się zarówno do auta, jak i na pieszą czy rowerową wycieczkę.

Nagroda główna – rower miejski

W finale konkursu wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma rower miejski. Zachęcamy, aby – zwłaszcza w piękną, słoneczną pogodę – zastąpić inne środki lokomocji tym zdrowym i ekologicznym rozwiązaniem.

rower
zespol przasnysz

Zapraszamy do biura

Nasze biuro jest jednym z pierwszych oddziałów sieci Dom Ubezpieczeniowy Spectrum, która dziś posiada ponad 300 punktów na terenie całej Polski. Najwyższy standard to u nas tradycja. W naszym biurze możecie liczyć na profesjonalną obsługę i dopasowanie starannie wyselekcjonowanych ofert, przygotowanych pod kątem zarówno indywidualnych potrzeb, jak i możliwości finansowych.

Jesteśmy tu dla Was

Do Waszej dyspozycji mamy zespół świetnie wykwalifikowanych doradców. W temacie ubezpieczeń zawsze jesteśmy na czasie – znamy sprawdzone produkty oraz nowości, zwracamy uwagę na detale i chętnie dzielimy się wiedzą. Staramy się być dobrymi przewodnikami po fascynującym świecie ubezpieczeń.

doradca przasnysz

Jak wziąć udział?

  1. Kup polisę za pośrednictwem Oddziału w Przasnyszu.
  2. Wypełnij formularz konkursowy dostępny w biurze.
  3. Odbierz nagrodę – pracownik placówki poinformuje Cię o wygranej.

Regulamin konkursu

FAQ

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikiem może być każda osoba, która w czasie trwania konkursu zakupi polisę (nowe lub kontynuowane ubezpieczenie) oraz wypełni formularz konkursowy w placówce. Każda zakupiona polisa daje możliwość wypełnienia formularza konkursowego i stanowi dodatkową szansę na wygraną w konkursie.

Do kiedy trwa konkurs?

W konkursie można wziąć udział od 1 do 31 maja.

Jak wyłania się zwycięzców?

Jury nagradza najciekawsze i kreatywne odpowiedzi na pytanie konkursowe. Odpowiedzi podlegają anonimizacji – to znaczy, że nie są podpisywane danymi uczestnika, aby zapewnić obiektywną ocenę.

Jak odebrać nagrodę?

O szczegółach związanych z odbiorem nagrody poinformuje Cię pracownik Oddziału, który zadzwoni do Ciebie w związku z wygraną.

Czy jeśli wygram nagrodę tygodniową, to wciąż mam szansę na nagrodę główną?

Tak. Otrzymanie apteczki turystycznej nie wyklucza z udziału w konkursie o nagrodę główną. Twoja odpowiedź pozostaje w grze!

Skontaktuj się z nami

DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM

Oddział w Przasnyszu mieści się w samym centrum miasta, przy odchodzącej od Rynku ulicy Ciechanowskiej 4. Biuro sąsiaduje ze skrzyżowaniem z biegnącą równolegle do rynku ulicą Ławniczą.