Konkurs dla Klientów Oddziału w Sochaczewie

Kup polisę i wygrywaj

Wystarczy, że kupisz polisę w czasie trwania akcji (od 1 czerwca do 31 sierpnia) i wypełnisz formularz konkursowy dostępny w biurze, aby wziąć udział w rozdaniu wielu nagród! Sprawdź, co przygotowaliśmy.

pani w sukience
apteczka

Co tydzień 5x apteczka turystyczna

W każdym tygodniu konkursu rozdajemy apteczki turystyczne. To przydatny zestaw z uniwersalnym wyposażeniem, który sprawdzi się zarówno do auta, jak i na pieszą czy rowerową wycieczkę.

Nagroda główna – 3x rower miejski

W każdym miesiącu konkursu wyłonimy zwycięzcę nagrody głównej, który otrzyma rower miejski. Zachęcamy, aby – zwłaszcza w piękną, słoneczną pogodę – zastąpić inne środki lokomocji tym zdrowym i ekologicznym rozwiązaniem.

rower
zespol sochaczew

Zapraszamy do biura

Nasze biuro jest jednym z pierwszych oddziałów sieci Dom Ubezpieczeniowy Spectrum, która dziś posiada ponad 300 punktów na terenie całej Polski. Najwyższy standard to u nas tradycja. W naszym biurze możecie liczyć na profesjonalną obsługę i dopasowanie starannie wyselekcjonowanych ofert, przygotowanych pod kątem zarówno indywidualnych potrzeb, jak i możliwości finansowych.

Jesteśmy tu dla Was

Do Waszej dyspozycji mamy zespół świetnie wykwalifikowanych doradców. W temacie ubezpieczeń zawsze jesteśmy na czasie – znamy sprawdzone produkty oraz nowości, zwracamy uwagę na detale i chętnie dzielimy się wiedzą. Staramy się być dobrymi przewodnikami po fascynującym świecie ubezpieczeń.

doradca sochaczew

Jak wziąć udział?

  1. Kup polisę za pośrednictwem Oddziału w Sochaczewie.
  2. Wypełnij formularz konkursowy dostępny w biurze.
  3. Odbierz nagrodę – pracownik placówki poinformuje Cię o wygranej.

Regulamin konkursu

FAQ

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikiem może być każda osoba, która w czasie trwania konkursu zakupi polisę (nowe lub kontynuowane ubezpieczenie) oraz wypełni formularz konkursowy w placówce. Każda zakupiona polisa daje możliwość wypełnienia formularza konkursowego i stanowi dodatkową szansę na wygraną w konkursie.

Do kiedy trwa konkurs?

W konkursie można wziąć udział od 1 czerwca do 31 sierpnia.

Jak wyłania się zwycięzców?

Jury nagradza najciekawsze i kreatywne odpowiedzi na pytanie konkursowe. Odpowiedzi podlegają anonimizacji – to znaczy, że nie są podpisywane danymi uczestnika, aby zapewnić obiektywną ocenę.

Jak odebrać nagrodę?

O szczegółach związanych z odbiorem nagrody poinformuje Cię pracownik Oddziału, który zadzwoni do Ciebie w związku z wygraną.

Czy jeśli wygram nagrodę tygodniową, to wciąż mam szansę na nagrodę główną?

Tak. Otrzymanie apteczki turystycznej nie wyklucza z udziału w konkursie o nagrodę główną. Twoja odpowiedź pozostaje w grze!

Skontaktuj się z nami

DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM

Oddział w Sochaczewie znajduje się w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Pokoju, vis-a-vis parkingu. Obok mieści się Gram-Market z dwoma parkingami oraz targowisko miejskie.

Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.