Województwo kujawsko-pomorskie

pineska suo Biuro Zdalne, SPECTRUM ubezpieczenia online - Oddział

  • Oblicz składkę i kup polisę
  • bez wychodzenia z domu.
SPECTRUM ubezpieczenia - Biuro Zdalne,  SPECTRUM ubezpieczenia online
Kontakt

87-300 Brodnica, Wyspiańskiego 12e - Oddział

SPECTRUM ubezpieczenia - Brodnica, Wyspiańskiego 12e
Kontakt

Zapraszamy do oddziału DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Brodnicy, przy ul. Wyspiańskiego 12E otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
Biuro znajduje się w ciągu pawilonów pomiędzy Przedszkolem im. M. Konopnickiej, oddziałem PKO a sklepami Netto, Biedronka. Przed biurem znajduje się bezpłatny osiedlowy parking z dużą ilością miejsc parkingowych. W naszej bogatej ofercie posiadamy między innymi najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, życiowe, podróżne oraz finansowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę Klienta na najwyższym poziomie, a dodatkowy pokój VIP zapewni poczucie prywatności.

87-640 Czernikowo, Słowackiego 33/8 - Oddział

SPECTRUM ubezpieczenia - Czernikowo, Słowackiego 33/8
Kontakt
Oddział Domu Ubezpieczeniowego SPECTRUM w Czernikowie mieści się przy ulicy Słowackiego 33/8 – w pobliżu sklepu Lewiatan oraz Żłobka. Obok swoją siedzibę mają: Urząd Gminy, Kujawski Bank Spółdzielczy i NZOZ "Medyk". Nasze biuro mieści się na parterze budynku. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty produktowej ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Płatności mogą Państwo dokonywać gotówką, kartą, poprzez BLIK lub przelewem.
Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach  8:00-16:00 oraz w soboty od 9:00 - 12:00. Zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.
 

87-400 Golub Dobrzyń, Pod Arkadami 11 - Agent

86-300 Grudziądz, Wybickiego 41 - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Grudziądz, Wybickiego 41
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług agenta DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Grudziądzu. Klientom  zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalną  obsługę i bogaty wybór ubezpieczeń. Gwarantujemy najlepsze i najtańsze ubezpieczenia OC, AC i NW oraz wiele innych atrakcyjnych produktów z szerokiej oferty DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. Punkt mieści się przy ulicy Wybickiego 41, w niedalekim sąsiedztwie ZUS oraz Urzędu Gminy Grudziądz. Przy lokalu znajdują się liczne miejsca parkingowe. Klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty w godzinach 9-13.

87-600 Lipno, Łączna 39 - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Lipno, Łączna 39
Kontakt

82-550 Prabuty, Rodowo 4a - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Prabuty, Rodowo 4a
Kontakt

Toruń - Agent Mobilny

SPECTRUM ubezpieczenia - Toruń, Lubicka 37A/11
Kontakt

87-707 Zakrzewo, Radziejowska 8 - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Zakrzewo, Radziejowska 8
Kontakt