Województwo kujawsko-pomorskie

87-300 Brodnica, Wyspiańskiego 12e - Oddział

Zdjęcie oddziału
Kontakt

Zapraszamy do oddziału DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Brodnicy, przy ul. Wyspiańskiego 12E otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
Biuro znajduje się w ciągu pawilonów pomiędzy Przedszkolem im. M. Konopnickiej, oddziałem PKO a sklepami Netto, Biedronka. Przed biurem znajduje się bezpłatny osiedlowy parking z dużą ilością miejsc parkingowych. W naszej bogatej ofercie posiadamy między innymi najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, życiowe, podróżne oraz finansowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę Klienta na najwyższym poziomie, a dodatkowy pokój VIP zapewni poczucie prywatności.

87-400 Golub Dobrzyń, Pod Arkadami 11 - Agent

Zdjęcie oddziału
Kontakt

86-300 Grudziądz, Wybickiego 41 - Agent

Zdjęcie oddziału
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług agenta DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Grudziądzu. Klientom  zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalną  obsługę i bogaty wybór ubezpieczeń. Gwarantujemy najlepsze i najtańsze ubezpieczenia OC, AC i NW oraz wiele innych atrakcyjnych produktów z szerokiej oferty DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. Punkt mieści się przy ulicy Wybickiego 41, w niedalekim sąsiedztwie ZUS oraz Urzędu Gminy Grudziądz. Przy lokalu znajdują się liczne miejsca parkingowe. Klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty w godzinach 9-13.

87-600 Lipno, Łączna 39 - Agent

Zdjęcie oddziału
Kontakt

89-400 Sępólno Krajeńskie, Tadeusza Kościuszki 2f - Agent

Zdjęcie oddziału
Kontakt