Województwo pomorskie

89-632 Brusy, 2 Lutego 2 - Agent

Zdjęcie oddziału
Kontakt

89-600 Chojnice, 31 Stycznia 33 - Oddział

Zdjęcie oddziału
Kontakt

Zapraszamy do Oddziału DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Chojnicach, przy ul. 31 Stycznia 33.
Biuro znajduje się w centrum miasta, w odległości 100 m od Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Chojnicach, w pobliżu Ronda im. 25-lecia NSZZ „Solidarność”, przy którym mieści się restauracja McDonalds, Stacja Paliw BP oraz Statoil 1-2-3. W pobliżu, przy Placu Jagiellońskim, znajduje się główny węzeł komunikacji miejskiej „MZK”.
Oddział usytuowany jest na parterze i posiada bezpłatny parking dla swoich Klientów, tuż przy wejściu do biura.
Zapewniamy możliwość przygotowania oferty ubezpieczeniowej w siedzibie Klienta. Gwarantujemy najlepsze ceny oraz  profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie.

80-824 Gdańsk, Podwale Przedmiejskie 24 m. 35 - Agent

Zdjęcie oddziału
Kontakt

83-300 Kartuzy, Węglowa 1 - Agent

Zdjęcie oddziału
Kontakt

Zapraszamy do skorzystania z ofert agenta DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Kartuzach. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta, fachowe doradztwo i bezpłatny dojazd do klienta. Gwarantujemy najlepsze i najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie oraz wiele innych produktów z szerokiej oferty DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM.

 

76-200 Słupsk, Paderewskiego 9 - Oddział

Zdjęcie oddziału
Kontakt
  • DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM
  • 76-200 Słupsk, Paderewskiego 9
  • E-mail: slupsk@dus.net.pl
  • Tel. 609559634

Zapraszamy klientów do Oddziału DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Słupsku przy ul. Paderewskiego 9.  Biuro czynnae jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, kontakt telefoniczny możliwy jest do godziny 22:00. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty produktowej ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny oraz  zapewniamy profesjonalne doradztwo i wysoki poziom obsługi klienta. Płatności za zakupione produkty ubezpieczeniowe mogą Państwo dokonywać gotówką i przelewem.

 

Zapraszamy!

83-200 Starogard Gdański, Niepodległości 7 - Oddział

Zdjęcie oddziału
Kontakt

Oddział Domu Ubezpieczeniowego Spectrum w Starogardzie Gdańskim usytuowany jest przy Alei Niepodległości, w sąsiedztwie obiektów handlowych takich jak: Carrefour Market, Centrum Handlowe Kupiec, Targowisko Miejskie czy Galeria Kociewie. Jest to jedno z najbliżej położonych biur ubezpieczeniowych od Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim. Dajemy gwarancję profesjonalnego doradztwa oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. W naszym punkcie czeka trójka wysoko wykfalifikowanych agentów ubezpieczeniowych, którzy są do Państwa dyspozycji w godzinach od 9:00 do 18:00 w dni powszednie oraz od 9:00 do 15:00 w soboty. Serdecznie zapraszamy.