Ubezpieczenia pomorskie

slider usługa zdalnego biura

Biuro Zdalne, SPECTRUM ubezpieczenia online - Oddział

  • Oblicz składkę i kup polisę
  • bez wychodzenia z domu.
  • SPECTRUM ubezpieczenia - Biuro Zdalne,  SPECTRUM ubezpieczenia online
Kontakt

89-632 Brusy, 2 Lutego 2 - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Brusy, 2 Lutego 2
Kontakt

89-600 Chojnice, 31 Stycznia 33 - Oddział

SPECTRUM ubezpieczenia - Chojnice, 31 Stycznia 33
Kontakt

 

Zapraszamy do Oddziału DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Chojnicach, przy ul. 31 Stycznia 33.

Biuro znajduje się w centrum miasta, w odległości 100 m od Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Chojnicach, w pobliżu Ronda im. 25-lecia NSZZ „Solidarność”, przy którym mieści się restauracja McDonalds, Stacja Paliw BP oraz Statoil 1-2-3. W pobliżu, przy Placu Jagiellońskim, znajduje się główny węzeł komunikacji miejskiej „MZK”.
Oddział usytuowany jest na parterze i posiada bezpłatny parking dla swoich Klientów, tuż przy wejściu do biura.
Zapewniamy możliwość przygotowania oferty ubezpieczeniowej w siedzibie Klienta. Gwarantujemy najlepsze ceny oraz  profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie.

Gdańsk - Agent Mobilny

SPECTRUM ubezpieczenia - Gdańsk, Turzycowa 45 M. 28
Kontakt

83-300 Kartuzy, Węglowa 1 - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Kartuzy, Węglowa 1
Kontakt

Zapraszamy do skorzystania z ofert agenta DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Kartuzach. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta, fachowe doradztwo i bezpłatny dojazd do klienta. Gwarantujemy najlepsze i najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie oraz wiele innych produktów z szerokiej oferty DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM.

 

83-304 Kczewo, Poziomkowa 6 - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Kczewo, Poziomkowa 6
Kontakt

82-200 Malbork, M. Konopnickiej 14 - Oddział

SPECTRUM ubezpieczenia - Malbork, M. Konopnickiej 14
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do Oddziału DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Malborku, przy ulicy Konopnickiej 14. Gwarantujemy profesjonalną obsługę fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej oraz doradztwo oparte na rzetelnej analizie podjętych kroków finansowych oraz sprawdzeniu efektywności produktów i usług już zawartych. Zapewniamy przygotowanie rozwiązań skrojonych na miarę Państwa potrzeb i dostosowanych do indywidualnej sytuacji. Oferujemy współpracę w oparciu o zaufanie i długofalowość a rekomendacje oraz zadowolenie Klientów stanowią najlepszą gwarancję fachowości i profesjonalizmu. Usługi świadczone w DOMU UBEZPIECZENIOWYM SPECTRUM w Malborku obejmują instrumenty finansowe od A do Z. Pomagamy w doborze oraz nadzorowaniu nad umowami takimi jak:

OC AC NNW
UBEZPIECZENIA ŻYCIA I NIEZDOLNOŚCI DO PRACY
UBEZPIECZENIA NW
UBEZPIECZENIA PODRÓZNE
UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE W TYM FIRMY
UBEZPIECZNIA OC W TYM OC LEKARZY I PIELEGNIAREK
UBEZPIECZENIA POSAGOWE
UBEZPIECZENIA EMERYTALNE i wiele innych.

Najważniejszy jednak nie jest sam produkt a nadzór nad nim. Nawet najlepszy produkt z czasem może stać się mało efektywny dlatego wszystkie podjęte kroki są na bieżąco analizowane a w razie potrzeby dokonywane są korekty. Każde spotkanie z Klientem traktowane jest indywidualnie a usługi świadczone są w oparciu wiedzę oraz know-how niezależnych specjalistów.

84-230 Rumia, Kosynierów 79b/41 - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Rumia, Kosynierów 79b/41
Kontakt

76-200 Słupsk, Paderewskiego 9 - Oddział

SPECTRUM ubezpieczenia - Słupsk, Paderewskiego 9
Kontakt

Zapraszamy klientów do Oddziału DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Słupsku przy ul. Paderewskiego 9.  Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, kontakt telefoniczny możliwy jest do godziny 22:00. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty produktowej ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny oraz  zapewniamy profesjonalne doradztwo i wysoki poziom obsługi klienta. Płatności za zakupione produkty ubezpieczeniowe mogą Państwo dokonywać gotówką i przelewem.

 

Zapraszamy!

83-314 Somonino, Leśna 3 - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Somonino, Leśna 3
Kontakt

83-200 Starogard Gdański, Niepodległości 7 - Oddział

SPECTRUM ubezpieczenia - Starogard Gdański, Niepodległości 7
Kontakt

Oddział Domu Ubezpieczeniowego Spectrum w Starogardzie Gdańskim usytuowany jest przy Alei Niepodległości, w sąsiedztwie obiektów handlowych takich jak: Carrefour Market, Centrum Handlowe Kupiec, Targowisko Miejskie czy Galeria Kociewie. Jest to jedno z najbliżej położonych biur ubezpieczeniowych od Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim. Bezpośrednio przy biurze znajduje się parking. Dajemy gwarancję profesjonalnego doradztwa oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. W naszym punkcie czeka trójka wysoko wykwalifikowanych agentów ubezpieczeniowych, którzy są do Państwa dyspozycji w godzinach od 9:00 do 17:00 w dni powszednie oraz od 9:00 do 13:00 w soboty. Serdecznie zapraszamy.

83-110 Tczew, Saperska 8A - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Tczew, Saperska 8A
Kontakt
Biuro czynne jest w od poniedziałku do piątku w godzinach 9 -17

83-110 Tczew, Jedności Narodu 12/24 - Agent

SPECTRUM ubezpieczenia - Tczew, Jedności Narodu 12/24
Kontakt