Placówki

Województwo świętokrzyskie

pineska suo Biuro Zdalne, SPECTRUM ubezpieczenia online - Oddział

  • Oblicz składkę i kup polisę
  • bez wychodzenia z domu.
Ubezpieczenia - Biuro Zdalne,  SPECTRUM ubezpieczenia online - Multiagencja Ubezpieczeniowa SPECTRUM
Kontakt

27-500 Jurkowice, 11a - Agent

Ubezpieczenia - Jurkowice, 11a - Multiagencja Ubezpieczeniowa SPECTRUM
Kontakt

26-200 Końskie, 16 Stycznia 1e - Oddział

Ubezpieczenia - Końskie, 16 Stycznia 1e - Multiagencja Ubezpieczeniowa SPECTRUM
Kontakt
Oddział w Końskich zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy ul. 16 Stycznia E1. W pobliżu swoje oddziały mają wszystkie najważniejsze instytucje z branży finansowo-ubezpieczeniowej, w tym zdecydowana większość banków. DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM znajduje się pomiędzy Eurobankiem a prywatnymi gabinetami lekarskimi znanego urologa dr Lecha Lipca. Oddział jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.30. Zapraszamy do  skorzystania z bogatej oferty produktowej ponad 25 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Gwarantujemy najlepsze ceny oraz  zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Płatności mogą Państwo dokonywać gotówką lub przelewem.

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Wąwozy 8a - Agent

Ubezpieczenia - Ostrowiec Świętokrzyski, Wąwozy 8a - Multiagencja Ubezpieczeniowa SPECTRUM
Kontakt

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Sienkiewicza 63F - Oddział

Ubezpieczenia - Ostrowiec Świętokrzyski, Sienkiewicza 63F - Multiagencja Ubezpieczeniowa SPECTRUM
Kontakt
 
Gorąco zapraszamy do DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gwarantujemy profesjonalną , fachową i miłą obsługę.  Zapewniamy również bezpłatny dojazd do Klienta. Doradzimy najlepsze i najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne oraz wiele innych świetnych produktów z oferty DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. Oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim mieści się przy ulicy Sienkiewicza 63 – obok salonu fotograficznego „Ideal”. Przed lokalem znajduje się duży parking dla Klientów. Służymy pomocą i dobrą radą od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do12.00.

27-200 Starachowice, Ilżecka 23 - Agent

Ubezpieczenia - Starachowice, Ilżecka 23 - Multiagencja Ubezpieczeniowa SPECTRUM
Kontakt

27-200 Starachowice, Piłsudskiego 11 (obok Sklepu Prymus AGD) - Oddział

Ubezpieczenia - Starachowice, Piłsudskiego 11 (obok Sklepu Prymus AGD) - Multiagencja Ubezpieczeniowa SPECTRUM
Kontakt


Akceptujemy płatności gotówką, przelewem, kartą.


Zapraszamy do Oddziału DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Starachowicach, usytuowany w dogodnej lokalizacji przy ul. Marszałka Piłsudskiego 11 (wejście obok sklepu PRYMUS AGD). Przed oddziałem duży parking, oraz mniejszy za budynkiem. Oferujemy najkorzystniejsze i najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, życiowe, zdrowotne, oraz wiele innych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie.
Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 oraz w pozostałych godzinach pod nr telefonu 501-521-305.