Województwo świętokrzyskie

27-500 Jurkowice, 11a - Agent

Zdjęcie oddziału
Kontakt

26-200 Końskie, 16 Stycznia 1e - Oddział

Zdjęcie oddziału
Kontakt

Oddział w Końskich zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy ul. 16 Stycznia 1e. W pobliżu swoje oddziały mają wszystkie najważniejsze instytucje z branży finansowo-ubezpieczeniowej, w tym zdecydowana większość banków. DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM znajduje się pomiędzy Eurobankiem a prywatnymi gabinetami lekarskimi znanego urologa dr Lecha Lipca. Oddział jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.30. Zapraszamy do  skorzystania z bogatej oferty produktowej ponad 25 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Gwarantujemy najlepsze ceny oraz  zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Płatności mogą Państwo dokonywać gotówką lub przelewem.

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Sienkiewicza 63F - Oddział

Zdjęcie oddziału
Kontakt
Gorąco zapraszamy do DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gwarantujemy profesjonalną , fachową i miłą obsługę.  Zapewniamy również bezpłatny dojazd do Klienta. Doradzimy najlepsze i najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne oraz wiele innych świetnych produktów z oferty DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. Oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim mieści się przy ulicy Sienkiewicza 63 – obok salonu fotograficznego „Ideal”. Przed lokalem znajduje się duży parking dla Klientów. Służymy pomocą i dobrą radą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.30 oraz w sobotę w godzinach od 9.00 do12.00.

27-200 Starachowice, Zgodna 2B - Oddział

Zdjęcie oddziału
Kontakt

Serdecznie zapraszamy do Oddziału DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Starachowicach. Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo oraz bezpłatny dojazd do Klienta. Gwarantujemy najlepsze i najtańsze OC, AC, NW i wiele innych produktów z oferty DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. Oddział w Starachowicach zlokalizowany jest przy ulicy Zgodnej 2b pomiędzy rondem prowadzącym do Centrum Handlowego Galardia a rondem koło stacji BP. Lokal mieści się w budynku w którym znajduje się również hurtownia opakowań Paco. Przed lokalem znajduje się parking dla Klientów.

Oddział jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00 oraz w sobotę w godzinach od 10.00 do13.00.

28-200 Staszów, Krakowska 8 - Agent

Zdjęcie oddziału
Kontakt