Konkurs dla Klientów SPECTRUM

Odkryj SPECTRUM aktywności

Słoneczna pogoda i orzeźwiający powiew przygody – lato to idealna pora, aby odkrywać nowe formy aktywnego wypoczynku. Na każdym kroku warto pamiętać o bezpieczeństwie – pomoże Ci w tym SPECTRUM mobile, Twój kieszonkowy świat ubezpieczeń. W aplikacji znajdziesz m. in. kompendium wiedzy, wsparcie w razie szkody oraz narzędzia dla Klienta. Korzystaj z naszej aplikacji ubezpieczeniowej i wygrywaj nagrody w ramach wakacyjnego konkursu SPECTRUM aktywności! Zabawa trwa od 13 czerwca do 12 września.

spectrum aktywnosci

Wygrywaj nagrody

smartband
Zdjęcie poglądowe

Trzymaj rękę na pulsie

W każdym tygodniu zabawy (co poniedziałek) nagrodzimy 10 osób smartbandem. Praktyczny gadżet pomaga monitorować tętno, poziom wysiłku czy jakość odpoczynku. Jest kompatybilny z systemem Android i IOS, dzięki czemu łatwo połączysz go ze swoim smartfonem, aby rozszerzyć funkcjonalność m. in. o sygnalizowanie wiadomości i połączeń oraz analizę danych. Z inteligentną opaską odkryjesz SPECTRUM aktywności – oprogramowanie zawiera aż 30 rodzajów treningu!

Poczuj wiatr we włosach

Na zakończenie każdego miesiąca jeden z uczestników zabawy otrzyma hulajnogę! To pojazd, który coraz częściej gości na miejskich chodnikach – zarówno w wersji elektrycznej, jak i napędzanej siłą nóg. To popularny środek transportu, który oprócz wygody zapewnia też wiele frajdy!

hulajnoga
Zdjęcie poglądowe
rower
Zdjęcie poglądowe

Wybierz ulubioną trasę

W finale wakacyjnej zabawy wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma rower – trekkingowy lub wracający do łask składak w nowoczesnej odsłonie. Decyzję o rodzaju sprzętu i związanej z nim aktywności pozostawiamy szczęśliwemu uczestnikowi konkursu!

Jak wziąć udział?

  1. Pobierz aplikację ubezpieczeniową SPECTRUM mobile
  2. Aktywuj konto przy pomocy numeru PESEL i telefonu (jeżeli nie jesteś jeszcze Klientem naszej sieci, rejestracji możesz dokonać za pośrednictwem dowolnej placówki)
  3. Odpowiadaj na pytania konkursowe w aplikacji – co tydzień masz nową szansę na wygraną!

Regulamin konkursu

FAQ

Gdzie pojawia się pytanie konkursowe?

Na głównej stronie aplikacji widoczny jest banner konkursu – wystarczy kliknąć umieszczony na nim przycisk, by przejść do formularza z pytaniem. W każdy poniedziałek w czasie trwania zabawy w formularzu pojawiać się będzie nowe pytanie. Zachęcamy do wielokrotnego korzystania z szansy, w każdym tygodniu czekają nagrody!

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikiem konkursu może być każdy klient SPECTRUM, który pobierze aplikację SPECTRUM mobile i aktywuje w niej swoje konto.

Jakie są nagrody?

Co tydzień jest do wygrania 10 uniwersalnych smartbandów, co miesiąc – hulajnoga miejska (napędzana siłą własnych mięśni), a na koniec zabawy – rower (jego rodzaj z dostępnych opcji może wybrać zwycięzca).

Czy jeśli wygram smartbanda, to mam szansę na hulajnogę/rower?

Zdecydowanie tak! Nagrody miesięczne i nagroda finałowa będą rozdysponowane wśród osób, które już wyróżniły się na poprzednich etapach konkursu (a więc wygrały wcześniej smartbanda).

Jak się dowiem o wygranej i otrzymam nagrodę?

Informacja o wygranej zostanie przekazana za pośrednictwem Twojego agenta – u niego odbierzesz także nagrodę.

Pobierz SPECTRUM mobile

SPECTRUM mobile to aplikacja ubezpieczeniowa przeznaczona dla urządzeń opartych na systemie Android w wersji 7.0 lub nowszej. Jest dostępna na platformie Sklep Play – aby pobrać SPECTRUM mobile, kliknij TUTAJ.

pobierz z Google Play

Dowiedz się więcej o SPECTRUM mobile!