Zdrowy krok w Nowy Rok

telemedycyna

Nadchodzi czas świętowania, refleksji nad minionym rokiem i planowania przyszłości. Na każdym kroku warto pamiętać o bezpieczeństwie – pomoże Ci w tym aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile. Znajdziesz w niej m. in. kompendium wiedzy, wsparcie w razie szkody oraz narzędzia dla Klienta. Korzystaj z naszej aplikacji ubezpieczeniowej i wygrywaj nagrody w ramach konkursu Zdrowy krok w Nowy Rok! Zabawa trwa od 5 do 18 grudnia.

Wygraj opiekę telemedyczną

Nagrodą jest 15 pakietów ubezpieczenia na życie z opieką telemedyczną (UNIQA) na rok. Ochrona zapewnia:

  • dostęp do lekarza POZ już w 4 godziny od zgłoszenia (telekonsultacja),
  • 8 specjalizacji (alergolog, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, ginekolog, kardiolog, onkolog, wenerolog) - telekonsultacja maksymalnie w ciągu 3 dni,
  • e-recepty i e-zwolnienia,
  • dodatkowe zniżki na diagnostykę w sieci ALAB.

W pierwszym etapie konkursu (zgłoszenia przesłane w dniach 5-11.12) wyłonimy 5 zwycięzców, zaś w finałowym tygodniu (zgłoszenia przesłane w dniach 12-18.12) nagrodzimy aż 10 osób!

teleporada

Jak wziąć udział?

  1. Pobierz aplikację ubezpieczeniową SPECTRUM mobile
  2. Aktywuj konto przy pomocy numeru PESEL i telefonu (jeżeli nie jesteś jeszcze Klientem naszej sieci, rejestracji możesz dokonać za pośrednictwem dowolnej placówki)
  3. Odpowiadaj na pytania konkursowe w aplikacji – w każdym tygodniu masz nową szansę na wygraną!

Regulamin konkursu

FAQ

Gdzie pojawia się pytanie konkursowe?

Na głównej stronie aplikacji widoczny jest banner konkursu – wystarczy kliknąć umieszczony na nim przycisk, by przejść do formularza z pytaniem.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikiem konkursu może być każdy klient SPECTRUM, który pobierze aplikację SPECTRUM mobile i aktywuje w niej swoje konto.

Jakie są nagrody?

Nagrodą w konkursie jest 15 pakietów ubezpieczenia na życie z opieką telemedyczną. W pierwszym tygodniu wyłonimy 5 laureatów, zaś w finale nagrodzimy 10 osób.

Czy mogę zgłosić swój udział w konkursie zarówno w pierwszym, jak i w finałowym tygodniu?

Zdecydowanie tak! Formularz konkursowy w finałowym tygodniu zawiera inne pytanie i może być dla Ciebie drugą szansą na wygraną. Pamiętaj jednak, że jeżeli Twoja odpowiedź z pierwszego tygodnia została nagrodzona, nie wybierzemy Cię po raz drugi ze względu na osobisty charakter nagrody.

Jak się dowiem o wygranej i otrzymam nagrodę?

Informacja o wygranej zostanie przekazana za pośrednictwem Twojego agenta. Nagrodę możesz odebrać do 30.12 w placówce lub zdalnie.

Pobierz SPECTRUM mobile

SPECTRUM mobile to aplikacja ubezpieczeniowa przeznaczona dla urządzeń opartych na systemie Android w wersji 7.0 lub nowszej. Jest dostępna na platformie Sklep Play – aby pobrać SPECTRUM mobile, kliknij TUTAJ.

pobierz z Google Play

Dowiedz się więcej o SPECTRUM mobile!

Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.