Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile – nowość nie tylko dla naszych Klientów już w Sklepie Play

Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile jest już dostępna do pobrania w Sklepie Play! Obsługa zdalna stanowi dziś bardzo ważny element polityki konsumenckiej. W Domu Ubezpieczeniowym Spectrum od wielu lat posiadamy rozwiązania, które to umożliwiają – chociażby Panel Klienta na stronie internetowej czy możliwość zakupu ubezpieczeń online. SPECTRUM mobile w innowacyjny sposób scala dostępne dotychczas narzędzia i oferuje wiele nowych funkcji. Z zalet oprogramowania mogą skorzystać nie tylko nasi Klienci, ale wszyscy użytkownicy, którzy zainstalują naszą aplikację ubezpieczeniową na swoim urządzeniu.

Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile to wygodny sposób na zarządzanie swoimi polisami i podręczne kompendium wiedzy o wszystkich rodzajach ubezpieczeń. Zawiera również wirtualnego asystenta, który podpowiada, co zrobić w razie szkody i w jaki sposób ją zgłosić. Jeżeli dojdzie np. do kolizji, która nie wymaga interwencji policji, użytkownik może samodzielnie w aplikacji sprawdzić OC sprawcy po numerze rejestracyjnym lub stworzyć oświadczenie sprawcy za pomocą praktycznego generatora. Oprogramowanie umożliwia wgrywanie zdjęć związanych ze szkodą, informuje o przydatnych numerach alarmowych, a także ułatwia kontakt z najbliższą stacją pomocy drogowej. Równie łatwo na podstawie lokalizacji można znaleźć placówkę SPECTRUM w swojej okolicy. Aplikacja umożliwia też wybór ulubionego Doradcy Klienta, którego numer będzie dostępny pod skrótem połączenia z ekranu startowego. Dzięki temu kontakt z zaufanym ekspertem jest bardzo prosty i szybki – za pomocą jednego kliknięcia.

Aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile to kieszonkowy świat ubezpieczeń – dzięki niej użytkownik ma pod ręką przydatne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno podczas poszukiwania odpowiedniej oferty, jak i wtedy, gdy z polisy trzeba będzie skorzystać. Intuicyjna nawigacja i czytelny interfejs sprawiają, że obsługa aplikacji jest bardzo prosta – w mgnieniu oka można znaleźć potrzebne narzędzie. Oprogramowanie jest dostępne w Sklepie Play dla urządzeń opartych na systemie Android w wersji 7.0 lub nowszej. Przejdź TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej i pobrać aplikację. Dodatkowe informacje oraz wsparcie możesz uzyskać także w placówkach Domu Ubezpieczeniowego Spectrum.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.