Bo szkolić trzeba umieć

26 lutego 2019

biznes, ciekawostki, SADUS

DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM dostarcza profesjonalne szkolenia agentom na terenie całego kraju. Formuła prowadzenia szkolenia dostosowana jest do potrzeb i możliwości uczestników oraz przedmiotu szkolenia i przyjmuje różne kształty od szkolenia webinarowego/online, przez stacjonarne szkolenia stanowiskowe i warsztaty po szkolenia specjalistyczne.

Bardzo szeroki zakres szkoleń obejmuje kilka różnych obszarów:

  • Szkolenia podstawowe związane z wiedzą merytoryczną, dotyczą produktów ubezpieczeniowych, ich charakterystyki, cech szczególnych oraz zakresu ochrony.
  • Szkolenia z zagadnień prawnych związanych z samymi ubezpieczeniami, ale i dziedzinami pokrewnymi, np. otoczenie prawne prowadzonego biznesu, sukcesja.
  • Szkolenia specjalistyczne z zakresu ubezpieczeń finansowych (gwarancje ubezpieczeniowe), D&O, ochrona prawno-podatkowa czy ubezpieczenia na życie.

Wiedza na temat wysublimowanych produktów ubezpieczeniowych, zrozumienie ich struktury oraz umiejętność poruszania się w tej przestrzeni pozwalają naszym agentom stać się wysokiej klasy doradcami z szeroko pojętego zakresu ubezpieczeń ❤️

W ostatnim czasie, podczas dwudniowych warsztatów szkoleniowych orgaznizowanych wspólnie z Generali kolejna grupa Doradców DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM zdobyła nowe kompetencje, poszerzając tym samym grono profesjonalistów zajmujących się specjalistycznymi ubezpieczeniami na życie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów sprzedażowych!

 

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.