Cała historia ubezpieczeniowa w bazie UFG

11 października 2018

ciekawostki

Na portalu internetowym Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego każdy kierowca posiadający historię szkodowości w ubezpieczeniu OC i AC, ma do niej obecnie pełen dostęp. Dodatkowo istnieje możliwość pobrania swojej historii ubezpieczeniowej, również w języku angielskim i niemieckim, jako zaświadczenie okazywane zagranicznym ubezpieczycielom. Funkcjonalność wglądu do swojego zaświadczenia na stronach UFG była dostępna już wcześniej, w okrojonej wersji (widoczność 5 lat), jednak teraz została poszerzona o przebieg ubezpieczenia nawet na kilkanaście lat wstecz.

Dostęp do historii ubezpieczeniowej mają wszyscy zalogowani użytkownicy, których dane zostały w odpowiedni sposób potwierdzone. Po założeniu konta na stronie internetowej www.ufg.pl ,a następnie po weryfikacji danych, konieczna jest jeszcze tylko aktywacja konta. Wówczas istnieje możliwość pobrania pełnego zaświadczenia ubezpieczeniowego.


Źródło : Dziennik Ubezpieczeniowy nr: 4577

 

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.