DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM na Targach Zdrowego Życia

26 września 2013

Uncategorized

W dniach 21-22 września 2013 r.  w płockiej Galerii Mazovia odbyły się Targi Zdrowego Życia. Ich ideą było promowanie profilaktyki oraz zdrowego i aktywnego trybu życia.
Przedstawiciele DOMU UBEZPIECZENIOWEGO  SPECTRUM mieli swoje stoisko na targach, gdzie każdy z zainteresowanych mógł zapoznać się z aktualną ofertą ubezpieczeniową, zwłaszcza z zakresu ubezpieczeń życiowych i zdrowotnych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się oferty promocyjne, zapewniające klientom atrakcyjne rabaty. Nasi profesjonalni doradcy  udzielali wyczerpujących i rzetelnych informacji o korzyściach wynikających z objęcia siebie i swoich bliskich ochroną gwarantowaną przez polisy ubezpieczeniowe.  Obecność DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM na Targach Zdrowego Życia spotkała się  z bardzo pozytywnym odbiorem,  nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i zostało odwiedzone przez wielu klientów.
W trakcie targów liczni wystawcy z regionu oferowali swoje usługi medyczne związane z aktywnością fizyczną, zdrowiem, a także urodą i wypoczynkiem. Obok nich prezentowali się również producenci farmaceutyków, salony SPA, urody, odnowy biologicznej i studia masażu, producenci zdrowej żywności, produktów żywieniowych i odżywczych, witamin, wód mineralnych czy sprzętu AGD. W programie imprezy znalazły się również dodatkowe atrakcje dla uczestników takie jak występy  gwiazd, konkursy, czy degustacje.

Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.