Generali COVID-19 – ubezpieczenie w odpowiedzi na nadchodzącą falę zachorowań

W związku z rosnącą w Polsce liczbą zachorowań na COVID-19, towarzystwo ubezpieczeniowe Generali, w ramach ubezpieczenia grupowego, wprowadziło nowy produkt. Powstał on w oparciu o doświadczenie Generali, wypracowane na rynku włoskim. We Włoszech podobnym zakresem ochrony jest objęte już ponad 500 000 pracowników.

Nowa propozycja Generali umożliwia pracodawcy ubezpieczenie zespołu pracowników (wszystkich branż) na wypadek zarażenia się koronawirusem SARS-CoV-2. W ramach programu, każdy pracownik ze zdiagnozowanym w trakcie ochrony koronawirusem, może liczyć na finansowe wsparcie w związku z pobytem w szpitalu, w tym także na oddziale intensywnej opieki medycznej oraz praktyczne usługi assistance po hospitalizacji.

Najważniejsze zalety grupowego ubezpieczenia Covid-19:

  • brak karencji – ochrona już od pierwszego dnia,
  • wypłata świadczenia za pobyt na OIOM, niezależnie od liczby spędzonych dni,
  • rozszerzenie dotychczas funkcjonującego ubezpieczenia pracowniczego w firmie,
  • rzeczywiste wsparcie dla pracownika,
  • szeroki zakresu usług assistance po wypisie ze szpitala, takich jak: pomoc domowa, opieka nad dzieckiem, osobą starszą lub zwierzętami, jak również transport medyczny i konsultacje z lekarzem pierwszego kontaktu,
  • wsparcie telefoniczne lub wideokonsultacja z psychologiem dla każdego pracownika, który zetknął się w swoim otoczeniu z negatywnymi skutkami Covid-19,
  • trzy warianty ubezpieczenia, z roczną składką :

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM.

Źródła:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.