Generali z myślą o NNW – pakiet dla dziecka

Ubezpieczenie Generali z myślą o dziecku to jeden z dostępnych w naszej ofercie wariantów indywidualnego NNW szkolnego. NNW dla dziecka można wykupić alternatywnie lub dodatkowo do ubezpieczenia oferowanego przez placówkę, do której ono uczęszcza. W ten sposób możemy dopasować zakres ochrony tak, aby zapewniał skuteczne wsparcie w każdej trudnej sytuacji.

Ubezpieczenie Generali z myślą o dziecku działa 24/7 na terenie całego świata. W ramach pakietu NNW Dziecko ochroną objęte są zdarzenia takie, jak:

  • uraz wskutek nieszczęśliwego wypadku (np. złamanie, zwichnięcie, skręcenie, rany skóry (w tym oparzenia lub odmrożenia), wstrząśnienie mózgu),
  • poniesienie kosztów leczenia lub rehabilitacji wskutek nieszczęśliwego wypadku,
  • pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku, zatrucia pokarmowego lub choroby (w tym także COVID-19),
  • czasowa niezdolność do nauki,
  • zwrot kosztu wycieczki szkolnej, w której dziecko nie mogło uczestniczyć wskutek nieszczęśliwego wypadku lub nagłej choroby,
  • śmierć rodziców wskutek nieszczęśliwego wypadku,
  • wyczynowe uprawianie sportów – treningi, zawody, obozy sportowe (np. sztuki walki czy jazda konno),
  • możliwość rozszerzenia o OC w życiu prywatnym oraz w związku z nauką lub odbywaniem praktyk,
  • w wariancie prestiż – organizacja i pokrycie kosztów testu genetycznego pozwalającego ocenić ryzyko zachorowania u dziecka, w sytuacji gdy w okresie udzielanej ochrony ubezpieczeniowej u rodzica zostanie zdiagnozowany nowotwór.

Oto 4 dostępne warianty NNW dla dziecka w Generali:

Chcesz poznać szczegóły oferty? Porozmawiaj z ekspertem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania! Polisę możesz zakupić stacjonarnie bądź zdalnie – odwiedź biuro lub zadzwoń. Sprawdź mapę placówek lub bezpłatną aplikację ubezpieczeniową SPECTRUM mobile, aby znaleźć Doradcę Klienta w Twojej okolicy.

Źródła:

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.