Jak sprawdzić , gdzie sprawca wypadku ma ubezpieczenie komunikacyjne

25 sierpnia 2015

Uncategorized

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny udostępnił bezpłatny system sprawdzania ubezpieczenia OC pojazdów. Funkcja ta jest dostępna dla każdego, ma ogromne znaczenie w szczególności dla osób poszkodowanych w wypadkach, kiedy sprawca kolizji ucieknie, lub nie zechce okazać aktualnego ubezpieczenia OC. Przyszli nabywcy używanego pojazdu, którzy chcą mieć pewność, że kupują auto z ważnym ubezpieczeniem OC, również mogą korzystać z tej możliwości.

Aby sprawdzić czy dany pojazd posiada aktualne ubezpieczenia OC, należy kliknąć w link https://zapytania.oi.ufg.pl/ASSStoredProcess/guest?with=zpp1, podać numer rejestracyjny lub  numer nadwozia pojazdu który chcemy sprawdzić.

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.