12 sierpnia 2013

archiwum

DOM UBEZPIECZENIOWY  SPECTRUM chętnie angażuje się w życie kulturalne społeczności lokalnych. Dlatego też był jednym ze sponsorów V Jarmarku Tumskiego, który odbył się w dniach 24-26 maja w Płocku.

Jarmark Tumski to  impreza o charakterze kolekcjonersko-kulturalnym, ale także szeroki przekrój propozycji kulturalno – rozrywkowych z udziałem grup artystycznych z Płocka i nie tylko.  Każdy dzień imprezy miał określony temat przewodni. Dzień pierwszy był Dniem Hiszpańskim, dzień drugi Dniem Myśliwskim, a ostatni był Dniem Kolekcjonera.

Różnorodne stoiska można było znaleźć na przestrzeni od Nowego Rynku, poprzez ul. Tumską, Pl. Narutowicza, ul. Grodzką, Stary Rynek oraz ul. Kościuszki i Pl. Obrońców Warszawy. Oprócz różnorodnych stoisk z rękodziełem, biżuterią, bibelotami, można było spotkać kuglarzy czy cyrkowców.

Po raz drugi w trakcie Jarmarku odbył się Międzynarodowy Festiwal Katarynek z udziałem zgromadzonych zewsząd kataryniarzy, urozmaicony koncertami w płockich kościołach. Kolejną  atrakcją, która dodała niepowtarzalnego smaku tym kilku barwnym dniom był Płocki Jarmark Smaków, gdzie przyznano Puchar Polski Kucharzy Zawodowych.


Dodaj komentarzCzat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.