Jarmark Tumski

12 sierpnia 2013

Uncategorized

DOM UBEZPIECZENIOWY  SPECTRUM chętnie angażuje się w życie kulturalne społeczności lokalnych. Dlatego też był jednym ze sponsorów V Jarmarku Tumskiego, który odbył się w dniach 24-26 maja w Płocku.

Jarmark Tumski to  impreza o charakterze kolekcjonersko-kulturalnym, ale także szeroki przekrój propozycji kulturalno – rozrywkowych z udziałem grup artystycznych z Płocka i nie tylko.  Każdy dzień imprezy miał określony temat przewodni. Dzień pierwszy był Dniem Hiszpańskim, dzień drugi Dniem Myśliwskim, a ostatni był Dniem Kolekcjonera.

Różnorodne stoiska można było znaleźć na przestrzeni od Nowego Rynku, poprzez ul. Tumską, Pl. Narutowicza, ul. Grodzką, Stary Rynek oraz ul. Kościuszki i Pl. Obrońców Warszawy. Oprócz różnorodnych stoisk z rękodziełem, biżuterią, bibelotami, można było spotkać kuglarzy czy cyrkowców.

Po raz drugi w trakcie Jarmarku odbył się Międzynarodowy Festiwal Katarynek z udziałem zgromadzonych zewsząd kataryniarzy, urozmaicony koncertami w płockich kościołach. Kolejną  atrakcją, która dodała niepowtarzalnego smaku tym kilku barwnym dniom był Płocki Jarmark Smaków, gdzie przyznano Puchar Polski Kucharzy Zawodowych.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.