Jesteś gotowy na lato? Ubezpieczenie Warta Dom Komfort na pewno się przyda

Lato to pora roku, która daje najwięcej możliwości spędzania wolnego czasu, aktywności sportowej, podróży czy organizowania zaległych prac domowych. Z chęcią porządkujemy ogródek i urządzamy taras na sezon grillowy. Więcej uwagi poświęcamy też swoim czterem kątom – rozpoczynamy remonty, kupujemy nowe sprzęty, planujemy metamorfozę wystroju. Z drugiej strony lato jest także czasem gwałtownych zmian pogodowych, które mogą spowodować wiele szkód w domu i na posesji. Dlatego to najlepszy moment, aby pomyśleć o ubezpieczeniu swojego domu czy mieszkania.

Jak dobrze ubezpieczyć swój dom i ogród?
Dom jest niezwykle ważnym budynkiem – to nie tylko azyl dla Ciebie i bliskich, ale też miejsce, w którym przechowujesz znaczną część majątku. Dlatego bardzo istotne jest odpowiednie zabezpieczenie nieruchomości na wypadek różnych nieprzewidzianych sytuacji, takich jak losowe szkody wynikające z załamania pogody czy włamanie z kradzieżą podczas nieobecności. Jeżeli szukasz oferty godnej polecenia, zwróć uwagę na ubezpieczenie Warta Dom Komfort. Polisa obejmuje ochroną nie tylko mury i posiadane przedmioty, ale także mieszkańców domostwa.

Ubezpieczenie Warta Dom Komfort – podstawowy zakres ochrony
Już podstawowy zakres ubezpieczenia Warta Dom Komfort jest jednym z najszerszych na rynku. Uwzględnia on nie tylko typowe dla polis mieszkaniowych zdarzenia, takie jak zalanie, pożar czy kradzież z włamaniem. Lista zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową jest bardzo długa – są to m.in. szkody powstałe w wyniku dewastacji (np. graffiti) i stłuczenie szklanych elementów wyposażenia (np. płyta indukcyjna, szyba kominkowa, wewnętrzna balustrada, czy też coraz popularniejsze panele słoneczne i kolektory solarne). Ubezpieczyciel wypłaci też odszkodowanie, gdy podczas letniej burzy stracimy w wyniku przepięcia sprzęt elektroniczny albo kiedy grad zniszczy pokrycie dachowe.

Coraz więcej uwagi i czasu poświęcamy swoim przydomowym ogródkom, które jeszcze bardziej niż budynek narażone są na kaprysy letniej pogody. Inwestujemy w nowe meble i sprzęty, zatrudniamy firmy do aranżacji zieleni lub samodzielnie planujemy kompozycje, stawiamy altanki, wędzarnie i grille, baseny czy trampoliny dla dzieci. Musimy jednak pamiętać, że silne gradobicie, gwałtowna burza, czy podtopienie terenu mogą w jednej chwili zniweczyć nasze starania. Dzięki ubezpieczeniu Warta Dom Komfort możemy się przed tym zabezpieczyć. Polisa obejmie ochroną nie tylko meble i małą architekturę ogrodową, ale także roślinność. Dzięki odszkodowaniu sprawnie odtworzysz nienaganny wygląd posesji, nie ponosząc własnych kosztów!

Warta Dom Komfort to również ubezpieczenie dla rowerzysty
Warta Dom Komfort ma możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o pakiet Twój Rower. To kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia nam ochronę podczas rowerowych wycieczek. Jakie korzyści daje ten wariant polisy?

  • ochrona roweru poza domem w razie rabunku i zdarzeń losowych,
  • assistance rowerowy,
  • transport roweru po wypadku,
  • rehabilitacja i sprzęt medyczny,
  • osobisty opiekun i infolinia rowerowa.

OC w życiu prywatnym – przed czym nas chroni?
Jeśli w trakcie letnich aktywności przypadkiem wyrządzisz komuś szkodę, musisz się liczyć z odpowiedzialnością. OC w życiu prywatnym zakupione wraz z polisą Warta Dom Komfort pomoże Ci rozwiązać tego typu problemy, gwarantując wypłatę świadczenia poszkodowanej osobie. Ochrona obejmuje też dzieci i zwierzęta przebywające pod Twoją opieką. Działa m.in. podczas rowerowej przejażdżki, gry w piłkę, spaceru z psem, a także w trakcie wycieczki, gdy np. nieumyślnie uszkodzisz wyposażenie hotelu.

NNW – zadbaj o bezpieczeństwo domowników
Liczba zalet tego dodatku do polisy Warta Dom Komfort jest olbrzymia. W czasie lata, gdy jesteśmy bardziej aktywni, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków może okazać się potrzebne, zapewniając dodatkowe środki w trudnej sytuacji. Za jedyne 100 zł rocznie możesz kupić ubezpieczenie NNW na sumę 10 tys. zł dla siebie i swojej rodziny. Ochrona zadziała w przypadku stałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie bagażu w pakiecie Warta Dom Komfort
Jeśli dużo podróżujesz, warto rozważyć ubezpieczenie bagażu. Będzie bardzo przydatne w sytuacji np. zniszczenia bagażu w wyniku kolizji samochodu, kradzieży z włamaniem do pokoju hotelowego czy kwatery, a także rabunkiem na plaży czy w parku. Ochrona obejmuje również wszystkie osoby bliskie, z którymi mieszkasz pod jednym dachem.

Masz więcej pytań? Chciałbyś poznać szczegóły i omówić tę ofertę z ekspertem? Zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujących się na terenie całego kraju.

Źródło:

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.