Ubezpieczenie jednostek pływających – bądź na fali z polisą Wiener

Lato zbliża się wielkimi krokami, zatem planujemy urlopy i zastanawiamy się, jak najlepiej wykorzystać ten czas odpoczynku. Wielu z nas spędzi wakacje nad wodą – może być to podmiejski zalew, jezioro na Mazurach lub nadbałtycka plaża. W takich miejscach nieraz korzystamy z możliwości, jakie dają wszelkiego rodzaju jednostki pływające. Nieważne, czy odpowiada Ci spokojny rejs żaglówką, czy też wolisz poczuć dreszczyk emocji, rozwijając wysokie prędkości na łodzi motorowej lub skuterze wodnym, jedno jest pewne – przyda Ci się odpowiednie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie jednostek pływających Wiener „Na fali” jest dedykowane osobom oraz firmom, które posiadają sprzęt przeznaczony do żeglugi (niezarobkowej) na akwenach śródlądowych, morskich wodach wewnętrznych oraz w pasie morza terytorialnego o szerokości do 2 mil morskich od linii podstawowej wybrzeża. Ochrona działa na wodach RP.

Ubezpieczenie “Na fali” Wiener może objąć:

  • śródlądowe łodzie żaglowe, żaglowo-motorowe, łodzie motorowe wraz z wyposażeniem i sprzętem;
  • rowery wodne;
  • kajaki;
  • łodzie wiosłowe;
  • deski surfingowe i windsurfingowe.

Ubezpieczenie jednostek pływających “Na fali” Wiener – zakres ochrony

  • CASCO jednostki pływającej w ramach formuły „all risk”;
  • mienie osobiste członków załogi;
  • OC członka załogi jednostki pływającej;
  • NNW członków załogi.

Warto pamiętać, że polisa działa nie tylko podczas żeglugi. Jachty ubezpieczone są również w czasie wodowania i podnoszenia z wody. Ochronę można rozszerzyć o ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rozboju podczas transportu drogą lądową. Dla osób, które lubią sprawdzać się w zdrowej rywalizacji, istnieje możliwość objęcia szkód powstałych w czasie udziału w regatach czy wyścigach sportowych, jednak taką polisę możemy zawrzeć tylko na czas zawodów – w odróżnieniu od standardowego okresu ubezpieczenia, który trwa 12 miesięcy,

Po więcej szczegółów zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujących się na terenie całego kraju. Ahoj!

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.