Targi Franchisingu Franczyza 2013

21 października 2013

Uncategorized

W dniach 17-19 października DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM wziął udział w kolejnej już imprezie z grupy targów franczyzowych. Tym razem były to Targi Franchisingu – Franczyza 2013, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Swoją ofertę zaprezentowali przedstawiciele ponad 100 marek franczyzowych z kilkunastu branż, takich jak  m.in. gastronomia, finanse i bankowość, odzież i obuwie, zdrowie i uroda, czy sektor FMCG. Targi Franczyzy przyciągnęły kilka tysięcy odwiedzających, na których czekały m.in. prezentacje i wykłady, podczas których eksperci radzili jak wybrać najlepszy biznes.
Stoisko DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujące się w Sali Ratuszowej przyciągnęło wielu odwiedzających. Zainteresowani prowadzeniem swojej działalności w ramach naszej struktury mieli wyjątkową okazję poznać koncept biznesowy DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM podczas bezpośrednich rozmów z Koordynatorami Sieci Sprzedaży.  Nasi reprezentanci opowiadali potencjalnym franczyzobiorcom m.in. o tym co wyróżnia DUS na tle konkurencji, jak wygląda oferta czy też codzienna praca z klientem. Wyjątkowość prezentowanego konceptu biznesowego została doceniona przez liczne grono odwiedzających, wiele z nawiązanych podczas Targów Franchisingu kontaktów z pewnością zaowocuje udaną współpracą, w efekcie której sieć DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM powiększy się o kolejnych franczyzobiorców.
 
Jeśli nie miałeś okazji odwiedzić stoiska DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM podczas targów a jesteś zainteresowany prowadzeniem własnej działalności w ramach naszego systemu franczyzowego, tutaj znajdziesz potrzebne Ci informacje.

Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.