Zintegrowany System Operacyjny SADUS 3.0

13 kwietnia 2017

Uncategorized

W marcu bieżącego roku odbyła się nowa odsłona systemu SADUS – rewolucyjnej platformy multiagencyjnej DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM, pierwszej o tak zaawansowanej funkcjonalności na polskim rynku.

System SADUS powstał wiele lat temu w związku z brakiem na rynku programu, który w pełni wpisywałby się w koncepcję rozwoju biznesu naszej multiagencji, a więc poza niebywałą funkcjonalnością, byłby jednocześnie prosty w obsłudze i przyjazny dla użytkownika.

Narodziny platformy i przyjęcie jej obecnej formy to zasługa nieustannej pracy nad nowymi pomysłami służącymi doskonaleniu systemu informatycznego oraz rozwojowi sieci sprzedaży. Połączenie doświadczeń i potrzeb agenta z inżynierią systemów IT musiało przynieść ogromny sukces.

Aktualnie jesteśmy na etapie wcielania trzeciej generacji systemu, który swoje funkcje powiększył o kolejną – kalkulowanie i polisowanie w jednym. Obecnie istnieje możliwość w paru krokach przejścia przez kalkulację, zakończoną propozycją ubezpieczeniową z różnych TU z jednoczesnym wystawieniem polisy i jej rozliczeniem. To rzeczywistość, która do dziś była nieobecna na naszym rynku.

Podstawowe funkcje SADUS 3.0 sprowadzają się do:

Kalkulowania składki, Wystawiania polisy, Przyjmowania rat, Zatwierdzania / anulowania polis, Wygrywania zdjęć i dokumentów, Sprawdzanie statusu opłacenia polisy

Czy oznacza to, że mamy w tej chwili najlepszą porównywarkę? Odpowiedź brzmi nie. Mamy coś znacznie więcej. Stawiamy na profesjonalizm i kompetencję wśród Naszych doradców, a nie jedynie uproszczone porównywanie składki. Dlatego dajemy im jako narzędzie multifunkcyjny zintegrowany system transakcyjny – SADUS 3.0.

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.