4×4 /power quattro/ – kompleksowy system szkoleń dla agentów (4 obszary, 4 etapy, 4 metody, 4 formy)

DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM specjalizuje się w szkoleniach przygotowujących do zawodu agenta. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, profesjonalna kadra szkoleniowa oraz nowoczesne narzędzia pozwalają na bardzo efektywne i skuteczne wdrażanie adeptów sztuki ubezpieczeniowej.

W minionym tygodniu w Pałacu w Dąbrowie Górniczej (województwo śląskie) kolejna grupa osób przygotowujących się do zawodu agenta wzięła udział w warsztatach. Uczestnicy warsztatów poznali praktyczne rozwiązania dotyczące ustaw RODO i IDD (ze szczególnym uwzględnieniem analizy potrzeb klienta), ćwiczyli kalkulowanie składki i wystawianie polis w obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, firmowych oraz zdrowia i życia. Warsztaty zakończyły się egzaminem, który otworzył uczestnikom drogę do drugiej części tego etapu szkolenia, do stażu w oddziale podczas którego uczestnik odbywa praktykę w środowisku sprzedażowym.

Warsztaty poprzedzone były webinarami i szkoleniami online kończącymi się wymagającymi testami. Rozwiązując testy uczestnicy potwierdzili zdobytą wiedzę z zakresu prawa i procedur.

Przed uczestnikami tego cyklu szkoleniowego pozostają jeszcze dwa etapy szkoleń zdalnych, polegające na samodzielnej realizacji zleconych zadań. Najpierw w środowisku szkoleniowym, następnie w środowisku produkcyjnym.

Każdy z uczestników szkolenia wybierze swoją własną drogę i zdecyduje, jaki kształt będzie miał jego biznes ubezpieczeniowy. Jedni wybiorą prestiżowy model partnerski i w swojej miejscowości prowadzić będą oddział DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. Inni zdecydują się na liberalny model przedstawicielski, który daje możliwość pracy pod marką SPECTRUM lub pod własnym brandem i pozwala na połączenie ubezpieczeń z dotychczas prowadzonym biznesem. Jeszcze inni zostaną agentami mobilnymi, łącząc pracę agenta z pracą zawodową.

Jeżeli myślisz o własnym biznesie ubezpieczeniowym zapraszamy do współpracy.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.