Aplikacja dla agentów SADUS mobile już dostępna na iOS

2 listopada 2022

ciekawostki, SPECTRUM, ubezpieczenia

Aplikacja dla agentów ubezpieczeniowych SADUS mobile to jedno z innowacyjnych narzędzi informatycznych, które stworzyliśmy dla naszych Partnerów. Oprogramowanie jest już dostępne dla urządzeń opartych na systemie iOS 15 i 16. Aplikację SADUS mobile można pobrać pod tym linkiem z oficjalnego sklepu App Store.

Czym wyróżnia się SADUS mobile?

SADUS mobile to aplikacja kompatybilna z systemem SADUS All in #1, który zawiera liczne narzędzia niezbędne w pracy agenta ubezpieczeniowego. Aplikacja zapewnia dostęp do wielu funkcji z poziomu smartfona, co sprawdza się na przykład podczas spotkań z klientem w biurze lub terenie.

Aplikacja dla agentów ubezpieczeniowych SADUS mobile umożliwia m. in.:

  • skanowanie kodów AZTEC z dowodu rejestracyjnego pojazdu i utworzenie kalkulacji dla danego modelu w niespełna minutę,
  • dodawanie zdjęć dokumentów do systemu SPECTRUM (proces odbywa się w jeszcze prostszy, zautomatyzowany sposób w przypadku dokumentów z kodem kreskowym lub QR),
  • przesyłanie wybranych dokumentów do systemów towarzystw ubezpieczeniowych,
  • sprawdzenie ubezpieczenia OC dowolnego pojazdu w UFG,
  • przeprowadzenie inspekcji AC pojazdu z opcją przesłania instrukcji krok po kroku do właściciela auta.

Warto wspomnieć, że w 2021 roku aplikacja SADUS mobile otrzymała wyróżnienie Gazety Ubezpieczeniowej za łatwy dostęp do funkcjonalności usprawniających kompleksową obsługę klienta oraz optymalną organizację własnych działań (więcej na ten temat przeczytasz w tym artykule).

Pobierz SADUS mobile – iOS i Android

Aplikacja dla agentów ubezpieczeniowych SADUS mobile to udogodnienie w codziennej pracy. Oprogramowanie zaprojektowano tak, aby zapewnić płynne działanie i wygodny dostęp do funkcji poprzez intuicyjny interfejs.

Aplikację SADUS mobile można pobrać:

Przejdź na stronę poświęconą SADUS mobile, aby dowiedzieć się więcej.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.