Wyróżnienie dla SADUS mobile

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum każdego dnia troszczy się o innowacyjne narzędzia oraz udogodnienia, które usprawniają pracę agentów i podnoszą standard obsługi klienta. Z dumą patrzymy, jak wypracowane przez naszych ekspertów rozwiązania wpływają na rozwój sieci SPECTRUM. W związku z ostatnią aktualizacją aplikacji SADUS mobile pojawił się jeszcze jeden powód do radości – otrzymaliśmy nagrodę Gazety Ubezpieczeniowej za Wydarzenie Miesiąca – Kwiecień 2021 w kategorii Rozwiązanie Miesiąca.

Gratulujemy wszystkim, którzy włożyli serce i trud w pracę nad rozwojem aplikacji SADUS mobile. Dziękujemy również Redakcji Gazety Ubezpieczeniowej za wyróżnienie!

SADUS mobile to aplikacja dla agentów ubezpieczeniowych, która jest sprzężona z kompleksowym systemem All in #1 SADUS. Oprogramowanie umożliwia m.in. sprawdzenie OC pojazdu, skanowanie kodu z dowodu rejestracyjnego w celu automatycznego wygenerowania kalkulacji ubezpieczenia, a także wygodne i bezpieczne przesyłanie zdjęć dokumentów do systemu SPECTRUM oraz wybranego ubezpieczyciela. Więcej na ten temat przeczytasz w tym artykule.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.