Aplikacja SADUS mobile (dla agenta) i SPECTRUM mobile (dla klienta)

13 stycznia 2023

biznes, ciekawostki, SPECTRUM

Multiagencja Dom Ubezpieczeniowy Spectrum słynie z innowacyjnych rozwiązań, które stanowią nieocenioną pomoc zarówno dla Partnerów, jak i Klientów. Dla tych pierwszych przeznaczony jest kompleksowy system wspierany aplikacją SADUS mobile, Klienci natomiast mogą korzystać z darmowej, ogólnodostępnej aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej funkcjonalnościom obu tych narzędzi na smartfona i sprawdzimy, w jaki sposób ułatwiają zarządzanie swoim własnym światem ubezpieczeń.

SADUS mobile – ogrom możliwości w ramach jednej aplikacji

Praca agenta ubezpieczeniowego w SPECTRUM bazuje przede wszystkim na wielofunkcyjnym systemie All in #1 SADUS, który pozwala m.in. na scentralizowanie rozliczeń i automatyczną realizację procesów obsługi posprzedażowej. Autorska aplikacja SADUS mobile jest z nim w pełni kompatybilna i stanowi doskonałe wsparcie dla agenta zarówno w biurze, jak i w terenie. Program z łatwością zainstalujemy na smartfonach z systemem Android lub iOS, można go pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub AppStore.

Jak aplikacja SADUS mobile usprawnia pracę agenta ubezpieczeniowego? Oto kilka przykładów:

  • umożliwia błyskawiczne wprowadzenie do systemu zdjęć wszystkich dokumentów związanych z polisą,
  • pozwala w ciągu kilku sekund zweryfikować OC pojazdu w UFG oraz utworzyć kalkulację polisy dla konkretnego modelu dzięki funkcji odczytywania danych pojazdu z kodu AZTEC w dowodzie rejestracyjnym,
  • ułatwia wykonanie inspekcji wymaganej dla AC pojazdu.

Intuicyjna w obsłudze aplikacja ubezpieczeniowa dla klientów – SPECTRUM mobile

Nie zawsze pamiętasz, kiedy kończy Ci się polisa? Chcesz mieć pod ręką instrukcję, jak postępować w razie wypadku na drodze? Na pewno docenisz SPECTRUM mobile, czyli oprogramowanie na smartfony opracowane specjalnie dla klientów SPECTRUM! Aplikacja zawiera też specjalny generator do błyskawicznego sporządzania oświadczenia sprawcy i stanowi wiarygodne źródło informacji na temat ubezpieczeń. Warto też podkreślić, że za jej pomocą łatwo skontaktujesz się z agentem, aby porozmawiać o swojej polisie czy przesłać zdjęcia dokumentów. SPECTRUM mobile pozwoli Ci również precyzyjnie obliczyć składkę OC bądź AC. Dzięki aplikacji wszystkie ważne informacje o świecie ubezpieczeń masz w jednym miejscu.

Masz pytania dotyczące SADUS lub SPECTRUM mobile? Chcesz zostać jednym z naszych agentów? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej!


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.