Cyber assistance dla firm w Generali – ochrona na wypadek cyberprzestępstw

Właściciele firm są coraz bardziej świadomi ryzyka jakie niesie za sobą prowadzenie biznesu. Zawierając ubezpieczenie „Generali z myślą o firmie”, przedsiębiorca ma możliwość ochrony całego majątku, jak również działań związanych z prowadzeniem firmy. Może dopasować zakres ochrony do specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej.

W ramach ubezpieczenia firmowego, Generali zapewnia przedsiębiorcy świadczenie usług cyber assistance, którego najważniejsze zalety to:

  • Pomoc w przypadku cyberataku lub awarii sprzętu IT, w formie zdalnej pomocy informatyka oraz odzyskiwanie danych.
  • W przypadku zakupów internetowych pomoc w uzyskaniu ugody ze sklepem lub świadczenie w wysokości zakupionego towaru, a w przypadku nieautoryzowanej transakcji – zwrot kwoty zakupu.
  • Możliwość zorganizowania pomocy w monitorowaniu mediów odnośnie publikacji na temat Klienta w internecie lub social mediach oraz możliwość organizacji agencji PR, w przypadku negatywnych publikacji na temat Klienta w internecie.
  • Dodatkowo pomoc psychologa oraz prawnika.
  • Usługa działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, przez cały rok, za pośrednictwem całodobowej, specjalnie dedykowanej infolinii.

ZAKRES USŁUG ASSISTANCE

Po więcej szczegółów zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujących się na terenie całego kraju.

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.