Czy ubezpieczenia to dobry pomysł na biznes?

W czasach, gdy sytuacja na prawie każdym rynku potrafi się zmieniać praktycznie z dnia na dzień, najlepiej rozpocząć działalność w branży, w której przedsiębiorstwa notują stabilny wzrost od wielu lat. Jednym z takich obszarów jest właśnie branża ubezpieczeniowa – pandemia nie tylko nie zahamowała jej rozwoju, ale okazała się wręcz bodźcem do wdrożenia nowych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań i produktów, które jeszcze lepiej pozwoliły uwolnić jej potencjał. Zainteresowanie produktami fakultatywnymi mającymi zapewnić ochronę majątku bądź bezpieczeństwo podczas zagranicznej podróży z roku na rok rośnie. Jeżeli dodamy do tego jeszcze fakt, że polisy OC dla właścicieli pojazdów, a także przedstawicieli wielu zawodów są obowiązkowe, własna agencja ubezpieczeniowa może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Nie rzucaj się na głęboką wodę, otwórz własny biznes z Domem Ubezpieczeniowym Spectrum

Ten, kto już wcześniej prowadził własną firmę, na pewno potwierdzi, że początki bez odpowiedniego wsparcia merytorycznego i marketingowego bywają bardzo trudne. Jak ominąć czyhające na nas mielizny niczym wytrawny żeglarz? Decydując się na współpracę z wiarygodnym dla klientów partnerem, który zapewni raczkującemu biznesowi ubezpieczeniowemu nowoczesny backoffice, dostęp do najbardziej interesujących ofert i mnóstwo przydatnych szkoleń! Dzięki otrzymanemu na start pakietowi narzędzi takich jak np. autorski system All in #1, z pracą będzie można ruszyć z pełną parą praktycznie z miejsca, bez obaw o handicap ze strony konkurencji.

Doradca ubezpieczeniowy – Twój nowy zawód

Utworzenie własnej placówki pod szyldem Domu Ubezpieczeniowego Spectrum to świetna opcja dla osób, które chcą rozpocząć pracę w nowym zawodzie. Wymagania? Wystarczy średnie wykształcenie, niekaralność i nieograniczona zdolność do czynności prawnych. Pomagamy z wszystkimi formalnościami, przygotowujemy Partnerów do zdobycia uprawnień i zapewniamy elastyczny model współpracy (istnieje również możliwość otwarcia działalności zdalnej), co pozwala skrócić drogę do stania się w pełni profesjonalnym agentem ubezpieczeniowym.

Jeżeli czujesz, że to praca stworzona właśnie dla Ciebie, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy w kwestii wyboru sposobu współpracy.

Dołącz do nas już dziś!


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.