Dlaczego SADUS to najlepszy program dla multiagencji ubezpieczeniowej? 5 najważniejszych zalet

Nowoczesny backoffice to już nie tylko opcjonalne udogodnienie – w wielu branżach zaawansowane cyfrowe środowisko pracy jest niezbędne. Czym powinien cechować się najlepszy system dla agenta ubezpieczeniowego? Poznaj system All in #1 SADUS i jego kluczowe atuty!

1. Darmowy program dla agentów ubezpieczeniowych

Baza klientów (CRM) i kalkulator dla agentów to podstawowe narzędzia, które pozwalają sprzedawać ubezpieczenia. Współpraca ze SPECTRUM gwarantuje znacznie więcej – każdy nasz Partner otrzymuje dostęp do kompleksowego systemu All in #1, który jest całkowicie bezpłatny. Program dla multiagencji SADUS to autorskie, innowacyjne na rynku rozwiązanie. Wielofunkcyjna platforma łączy wszystkie potrzebne do pracy narzędzia. Choć jest to darmowy program dla agentów ubezpieczeniowych, służy on tylko do użytku wewnętrznego – z tego względu udostępniamy go wyłącznie Partnerom SPECTRUM (w każdym modelu współpracy).

2. Bezpieczeństwo i bezawaryjność – niezależne oprogramowanie

Dla ubezpieczeń nie ma nic ważniejszego, niż – nomen omen – bezpieczeństwo. Każdy system dla agentów ubezpieczeniowych musi spełniać rygorystyczne kryteria dotyczące m.in. przechowywania danych. Liczy się również niezawodność i błyskawiczna reakcja w razie zgłoszenia awarii lub błędu.

SADUS to autorski system – zaprojektowany, stworzony i wciąż rozwijany przez ekspertów SPECTRUM. Dzięki temu program dla multiagencji ubezpieczeniowej jest nie tylko idealnie dopasowany do potrzeb naszych Partnerów, ale też czujnie nadzorowany. Nieustannie trzymamy rękę na pulsie, troszcząc się o płynne działanie platformy, jej doskonalenie i stuprocentowe bezpieczeństwo. Dział IT szybko reaguje na wszelkie zgłoszenia. Nie musimy czekać na dostępność zewnętrznych specjalistów – rozwiązujemy problemy sprawnie i skutecznie.

3. Nie tylko porównywarka i CRM – wielofunkcyjne narzędzie All in #1

Ze względu na swoją wszechstronność i funkcjonalność program dla multiagencji ubezpieczeniowej SADUS zasługuje na miano nowoczesnego kombajnu. System zawiera liczne narzędzia skupione w jednym panelu, dzięki czemu zapewnia szybki i wygodny dostęp do wielu funkcji z poziomu tego samego menu. Należą do nich m.in.:

  • szybka i dokładna porównywarka – dla agentów ubezpieczeniowych to podstawowe narzędzie, które pozwala na wyliczenie składek w różnych towarzystwach, zestawienie ofert i wskazanie rozwiązań korzystnych dla klienta,
  • inteligentny CRM – dla agenta ubezpieczeniowego to nie tylko baza klientów, ale też zaawansowany system do zarządzania kontaktami, który samoczynnie generuje wiadomości SMS z przypomnieniem o zbliżającej się płatności lub kończącej się polisie,
  • SPECTRUM ubezpieczenia online – to pierwsza na rynku platforma, która działa jak internetowy sklep z polisami (klient sam kupuje ubezpieczenie online, a transakcja jest przypisywana do jego Doradcy),
  • uproszczona obsługa posprzedażowa – to m.in. łatwe zaczytywanie dokumentów oraz scentralizowany system rozliczeń, dzięki któremu partner multiagencji współpracującej z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi generuje tylko jeden raport sprzedaży i wpłaca składki na jedno konto,
  • kalendarz – dla agenta ubezpieczeniowego to niewielki, lecz ważny dodatek pomagający w organizacji pracy,
  • Centrum Wiedzy – to zbiór najważniejszych informacji o produktach ubezpieczeniowych, a także e-learningowa baza z eksperckimi szkoleniami.

Więcej narzędzi funkcjonujących w ramach systemu All in #1 SADUS poznasz w tej zakładce.

4. Intuicyjna obsługa

Cechą, która wyróżnia najlepszy system dla agenta ubezpieczeniowego i świadczy o jego funkcjonalności, jest również intuicyjny interfejs. Płynne działanie oraz przejrzyste menu gwarantują bezproblemowe poruszanie się po systemie, a także szybkie uruchomienie potrzebnego narzędzia. Dzięki temu praca przebiega tak sprawnie, że całą uwagę można poświęcić klientowi, a w wolnej chwili np. wypić kawę do webinaru z naszym ekspertem. Przekonaj się, jak przyjemna i wydajna może być praca Partnera SPECTRUM – zajrzyj do tego artykułu.

5. Wsparcie aplikacji

Kompleksowe oprogramowanie dla ubezpieczeń to nie tylko system, ale też aplikacja. Dla agentów ubezpieczeniowych, którym zdarza się pracować w terenie, to niemałe udogodnienie. Sprzężona z systemem All in #1 aplikacja SADUS mobile umożliwia m.in. przesyłanie zdjęć dokumentów oraz wywołanie kalkulacji OC/AC z poziomu smartfonu (wystarczy zeskanować kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego, a system automatycznie zaczyta dane pojazdu). Nasza aplikacja dla agentów ubezpieczeniowych pozwala też sprawdzić OC na podstawie numeru rejestracyjnego/VIN i daty.

Odkryj SPECTRUM rozwiązań

Zastanawiasz się, co jeszcze może zaoferować najlepsza multiagencja ubezpieczeniowa? Współpraca ze SPECTRUM to szeroki wachlarz korzyści dla Partnera – dostarczamy innowacyjne technologie, nowatorskie rozwiązania i pełne wsparcie na każdym etapie. Jeżeli interesuje Cię współpraca z multiagencją ubezpieczeniową, franczyza lub po prostu pomysł na własny biznes, skontaktuj się z nami! Więcej informacji znajdziesz w zakładce Współpraca.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.