Generali Agro – ubezpieczenia Concordii pod nowym szyldem

2 sierpnia 2021

ciekawostki, Concordia, Generali, lato, rolne

Z dniem 30 lipca 2021 roku Concordia przestała funkcjonować pod swoją dotychczasową nazwą. To długo wyczekiwana zmiana, która miała swój początek jeszcze w 2018 roku, kiedy Generali wykupiło spółki tego towarzystwa. Nadszedł czas sfinalizowania fuzji – od tej chwili produkty i usługi Concordii będą dostępne pod nazwą Generali Agro.

Tradycyjne wartości i nowoczesne technologie

Włączenie Concordii do spółek Generali nie jest zaskoczeniem dla stałych klientów – informacja o fuzji widniała na polisach wydawanych przez Concordię już od września 2020 roku, zapowiadając również zmianę nazwy na Generali Agro. Przygotowania do finalnego przejęcia towarzystwa wspiera również kampania wizerunkowa „Concordia zmienia barwy”, która rozpoczęła się w czerwcu i potrwa jeszcze przez kilka tygodni.

Generali Agro to nowa jakość na rynku ubezpieczeń rolnych. Łączy doświadczenie Concordii z innowacyjnymi usprawnieniami wprowadzanymi przez jedno z wiodących na polskim rynku towarzystw. Oferta Generali Agro – tak samo, jak w przypadku Concordii – kompleksowo odpowiada na potrzeby rolników. Klienci wciąż mogą liczyć na kompetentnych ekspertów i rzetelnych rzeczoznawców, którzy dzięki technologicznym rozwiązaniom Generali będą wyposażeni w nowoczesne narzędzia.

Generali Agro w ofercie Domu Ubezpieczeniowego Spectrum

Ubezpieczenia dawnej Concordii oraz nowości wprowadzane przez Generali Agro możesz kupić również w SPECTRUM. Znajdź Doradcę Klienta na mapie placówek i odwiedź biuro lub zadzwoń – nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.