Jak w 6 krokach kupić ubezpieczenie bez wychodzenia z domu?

W dzisiejszym trudnym czasie wiele rzeczy musimy wykonać bez wychodzenia z domu. Dbając o zdrowie naszych Klientów i ich bliskich, podpowiadamy jak możesz ubezpieczyć wszystko zdalnie – na odległość, w kilku prostych krokach. Nie musisz się martwić o ubezpieczenie swojego auta, domu czy życia.

  1. Skontaktuj się z Doradcą DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną. Dane kontaktowe znajdziesz pod tym linkiem.
  2. Agent przeprowadzając profesjonalną analizę potrzeb, dopasuje zakres i składkę do Twoich oczekiwań i możliwości. Wachlarz rozwiązań jest bardzo szeroki – w ofercie posiadamy ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.
  3. Po ustaleniu warunków, propozycje ubezpieczenia otrzymasz na podany adres mailowy.
  4. Sprawdź dokument pod względem poprawności danych i zakresu.
  5. Opłać, zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez Agenta lub zawartymi w wiadomości.
  6. Polisa została zawarta, a dokumenty w formie elektronicznej masz na swojej skrzynce.

Proste prawda? A więc #zostanwomu i korzystaj z usług Doradców DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM na terenie całego kraju.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.