Klienci Generali tankują taniej

Kierowcy posiadający w Generali ubezpieczenie AC lub OC mogą ponownie korzystać ze zniżek na paliwo, myjnię oraz ofertę gastronomiczną na stacjach Circle K.

Rabat 10 gr/l obowiązuje w przypadku oleju napędowego miles® diesel, benzyny miles® 95 i SupraGas. 15 gr/l zaoszczędzą kierowcy tankujący olej napędowy milesPLUS® diesel, benzynę milesPLUS® 98 i milesPLUS® 95. Dodatkowo klienci Generali będą mogli skorzystać z 50% rabatu na dowolne programy myjni samochodowych na stacjach Circle K. Zniżki obejmują również ofertę gastronomiczną. Kierowcy otrzymują 50% rabatu na gorące napoje oraz 25% na Hot Dogi, zapiekanki i wiele więcej.

Aby aktywować rabaty w Circle K należy zarejestrować się na stronie rabaty.generali.pl, wybrać ofertę Circle K, a po zapoznaniu się z Regulaminem aktywować ofertę. Kolejnym krokiem jest rejestracja lub logowanie w programie EXTRA Club oraz wybranie karty, do której zostaną dodane rabaty. Podczas wizyty na stacji, przed dokonaniem płatności, należy przekazać pracownikowi kartę do zeskanowania.

Oferty Circle K zostaną aktywowane na karcie przypisanej do konta EXTRA Club w ciągu maksymalnie 24H od aktywacji. Do każdego ubezpieczenia komunikacyjnego można dodać jedną kartę. Warto mieć na uwadze, że rabaty nie łączą się z innymi promocjami.

Program Rabatowy Generali dedykowany jest wszystkim klientom Generali z aktywną polisą. W jego ramach klienci mogą otrzymać zniżki na produkty lub usługi partnerów, którzy są dopasowani do rodzaju posiadanego przez nich ubezpieczenia. Partnerami Programu Rabatowego są m.in. Inter Cars, Philips, Kodano Optyk, publio.pl i Drogerie Natura.

Lista stacji biorących udział w promocji, a także szczegóły promocji i regulaminy dostępne są na stronie rabaty.generali.pl

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.