Kompleksowe ubezpieczenia rolne – poznaj ofertę SPECTRUM dla rolników

Uprawa roli i hodowla zwierząt należą do najstarszych zajęć człowieka. Dzisiejsze rolnictwo nie tylko bazuje na wielowiekowej tradycji, ale też wykorzystuje innowacyjne rozwiązania i ogrom specjalistycznej wiedzy. Natura bywa jednak kapryśna – dlatego warto wybrać odpowiednie ubezpieczenia rolne, które pozwolą Ci zatroszczyć się o dobrostan Twojego gospodarstwa.

Jakie ubezpieczenia rolne znajdują się w ofercie SPECTRUM?

W naszych placówkach kupisz zarówno obowiązkowe ubezpieczenie rolników, jak i dobrowolne rozszerzenia, dzięki którym ochrona będzie pełniejsza. Jakie rozwiązania są dostępne w naszej ofercie?

  • OC rolnika – to obowiązkowe ubezpieczenie rolników, które zadziała w razie przypadkowego wyrządzenia szkody innej osobie (np. uszkodzenie czyjegoś pojazdu kamieniem spod maszyny rolniczej).
  • Ubezpieczenie upraw rolnych – jest obowiązkowe dla rolników, którzy pobierają dopłaty, lecz możesz zdecydować się na nie również w pełni dobrowolnie, aby zabezpieczyć się przed utratą plonów (np. z powodu przymrozków i innych kaprysów pogody).
  • Ubezpieczenie budynków rolniczych – ochrona budynków wchodzących w skład gospodarstwa od ognia i innych zdarzeń losowych to obowiązkowe ubezpieczenie rolników. Tego rodzaju polisa obejmuje zarówno dom, jak i pomieszczenia gospodarcze. Podstawowy zakres chroni mury i przynależne instalacje, ale możesz go rozszerzyć o armaturę, wyposażenie, a nawet fotowoltaikę.
  • Ubezpieczenie maszyn rolniczych – aby prace na roli przebiegały sprawnie i bez opóźnień, sprzęt musi być niezawodny. Odpowiednia polisa pozwoli Ci szybko uzyskać środki na naprawę maszyny, która uległa uszkodzeniu lub awarii.
  • Ubezpieczenie zwierząt gospodarskich – podobnie jak uprawy, zwierzęta hodowlane również mogą ucierpieć na skutek różnych zjawisk pogodowych, chorób czy wypadków. Zakres ochrony może objąć m.in. utratę mleczności krowy, utratę płodu lub młodego przychówku u koni i bydła, a także utylizację zwłok zwierząt.

Dlaczego warto kupić ubezpieczenia rolne w SPECTRUM?

Zastanawiasz się, gdzie kupić najtańsze OC rolnika lub ubezpieczenie budynków rolniczych? A może interesuje Cię kompleksowe ubezpieczenie gospodarstwa rolnego? Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy!

  • Szeroka oferta – reprezentujemy wszystkie wiodące towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce.
  • Ubezpieczenie dopasowane do Twoich oczekiwań – Doradca Klienta pozna Twoje potrzeby i spośród wielu dostępnych możliwości wskaże najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.
  • Profesjonalna konsultacja – podczas rozmowy z ekspertem dokładnie poznasz zakres ochrony oraz warunki ubezpieczenia, dzięki czemu świadomie podejmiesz decyzję o zakupie wybranej polisy.
  • Wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu – zapewniamy kompleksową obsługę. W naszych placówkach kupisz zarówno ubezpieczenie gospodarstwa rolnego, jak i OC samochodu czy polisę na życie.

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach rolniczych? Sprawdź mapę placówek i odwiedź najbliższe biuro lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.