Kompleksowe ubezpieczenie na życie i zdrowie

19 marca 2024

ciekawostki, ubezpieczenia

Na co dzień nie zastanawiamy się, jak odpowiednio zabezpieczyć siebie i bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Mimo to życie nierzadko potrafi zaskoczyć również w ten przykry sposób. Poważna choroba, nieszczęśliwy wypadek, a w najgorszym przypadku śmierć to okoliczności, które mogą postawić nas oraz nasze rodziny w bardzo trudnej sytuacji. Co wtedy zrobimy bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego? Odpowiedzią na to pytanie jest zawarcie ubezpieczenia chroniącego nasze życie i zdrowie.

Nowość od PZU Życie
Na rynku jest wiele różnych produktów mogących zabezpieczyć nas w tym zakresie. Na szczególną uwagę zasługuje nowe rozwiązanie proponowane przez grupę PZU – Pakiet na życie i zdrowie. Polisa ta zapewnia szeroki zakres świadczeń dla ubezpieczonego i jego rodziny, a także – co warto podkreślić – gwarantuje dożywotni okres ochrony. Do ubezpieczenia można przystąpić niezależnie od wykonywanego zawodu. Pakiet na życie i zdrowie obejmuje m. in.:

  • zabezpieczenie finansowe dla swoich bliskich w razie śmierci ubezpieczonego,
  • wysokie świadczenia w przypadku poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku,
  • wypłatę za pobyt w szpitalu (już od 24 godzin),
  • możliwość skorzystania z zagranicznej konsultacji medycznej,
  • szeroki zakres usług assistance (w tym pomoc medyczna, rehabilitacyjna i pielęgnacyjna).

Pakiety proponowane przez PZU uwzględniają różne potrzeby i style życia – w ofercie dostępne są warianty dla singli, par oraz rodzin. Możesz wybrać opcję, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań.

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
Wybrany zakres ochrony możesz rozszerzyć o ubezpieczenie prywatnej opieki medycznej. W ramach dodatkowego pakietu zyskasz dostęp do lekarzy specjalistów, zabiegów ambulatoryjnych oraz wielu badań diagnostycznych i laboratoryjnych w ponad 2000 placówek na terenie całego kraju z niskim czasem oczekiwania. Warto zaznaczyć, że usługi medyczne nie są objęte karencją – w praktyce oznacza to, że możesz z nich korzystać od chwili wystawienia polisy.

Chcesz się dowiedzieć więcej o pakiecie od PZU Życie? W Domu Ubezpieczeniowym Spectrum odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy, jak skutecznie zabezpieczyć Twoje życie i zdrowie. Odwiedź nasze biuro lub zadzwoń – Doradcę Klienta znajdziesz na mapie placówek lub za pomocą aplikacji ubezpieczeniowej SPECTRUM mobile.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.