Lubię być swoim szefem – 10 lat w SPECTRUM

13 listopada 2023

biznes, ciekawostki, SPECTRUM

O swoich doświadczeniach opowiada Janusz Ossowski, Kierownik Oddziału w Słupsku.

Zanim nawiązałem współpracę ze SPECTRUM, byłem już agentem ubezpieczeniowym z pewną bazą klientów – chciałem jednak zamienić dziesiątki na setki, setki na tysiące – i tak dalej. Rozmawiałem z przedstawicielami trzech multiagencji, zwracając uwagę na warunki współpracy. Z Domu Ubezpieczeniowego Spectrum otrzymałem bardzo szybki kontakt i prędko się dogadałem. Mieli konkretne pomysły i rozwiązania, a do tego ogólnie podpasowała mi atmosfera spotkania.

Dlatego zdecydowałem się na otwarcie biura. Tam jestem swoim własnym szefem i rozliczam się przed samym sobą. Lubię swój zawód i elastyczność, jaką mi oferuje. Mam szacunek zarówno do pracy, jak i swojego wolnego czasu – dlatego najlepiej się czuję, kiedy to ja wyznaczam granice.

Wysoko cenię znajomości, które nabyłem jako doradca ubezpieczeniowy. Dziś, po ponad 10 latach działalności, mogę stwierdzić, że znam całe miasto – są to osoby w różnym wieku, w różnych zawodach i sytuacjach życiowych, z rozmaitymi potrzebami oraz możliwościami. Przychodzą do mnie zarówno świeżo upieczeni kierowcy jeszcze przed dwudziestką, jak i dojrzali, stateczni ludzie, którzy chcą zabezpieczyć swoje zdrowie czy dobytek życia. W ten sposób poznałem cały przekrój lokalnej społeczności.

Nie jest sztuką pozyskać klienta – ale utrzymać go przez kolejne lata to już inna sprawa. Kluczem do sukcesu jest otwartość na ludzi, szacunek i rozmowa. Trzeba stanąć po stronie klienta i przyjąć jego perspektywę – w ten sposób z szerokiej oferty można wybrać najlepszy wariant produktu oraz dopasować warunki ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb. Jestem perfekcjonistą i zapewniam najwyższy standard obsługi wszystkim klientom – czy to kierowca, rolnik, czy biznesmen – dla każdego znajdę ubezpieczenie szyte na miarę.

W SPECTRUM cenię super ludzi. Mamy mnogość specjalistów do pomocy, do których mogę się zwrócić w każdej sprawie ubezpieczeniowej. Duże znaczenie mają dla mnie przejrzyste warunki współpracy, a także łatwe rozliczenia. Jest też pionierski system All in #1 SADUS, który jest wprost nieodzowny – bez takiego narzędzia ani rusz. Z perspektywy czasu – a to już 10 lat współpracy ze SPECTRUM i jeszcze więcej w branży ubezpieczeniowej – jestem bardzo zadowolony ze swoich decyzji biznesowych. Dzięki uczciwej pracy oraz wsparciu profesjonalnego franczyzodawcy dziś jestem spełniony zawodowo i mogę cieszyć się sukcesem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o SPECTRUM możliwości dla swojego biznesu? Przejdź do zakładki Współpraca i skontaktuj się z nami!


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.