Jakie są zalety współpracy partnerskiej?

10 listopada 2023

biznes, ciekawostki, SPECTRUM

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to nie tylko miejsce, gdzie można porównać oferty ubezpieczeniowe, poradzić się eksperta i kupić polisę w korzystnej cenie. Od wejścia na rynek w 2006 roku nasza multiagencja stała się też pomysłem na biznes dla licznego grona osób, które zdecydowały się zawrzeć z nami umowę o współpracy partnerskiej. Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to dla wielu przedsiębiorców szansa na otwarcie własnej, dochodowej działalności na solidnych fundamentach, bez niepotrzebnego ryzyka. Jeśli zastanawiasz się, jakie są największe zalety partnerskiej współpracy z naszą multiagencją, niniejszy artykuł dostarczy Ci kluczowe informacje w tym temacie.

Współpraca partnerska w biznesie ubezpieczeniowym – czemu to się opłaca?
Zalety współpracy są naprawdę liczne. Umowa o współpracy partnerskiej ze SPECTRUM daje możliwość sprzedaży produktów ubezpieczeniowych od wszystkich wiodących towarzystw działających w Polsce – łącznie jest ich ponad 30. Mając w ofercie takie marki, jak Allianz, ERGO Hestia, Generali, PZU czy Link4, o wiele łatwiej będzie Ci zyskać renomę na lokalnym rynku. Każdej osobie, która przekroczy próg Twojej placówki, będziesz w stanie zaproponować polisę skrojoną do indywidualnych potrzeb – to przecież absolutna podstawa przy pozyskiwaniu stałych klientów.

Umowa partnerska w prestiżowym biznesie ubezpieczeniowym zapewnia również inne korzyści. Podczas szkolenia wdrożeniowego instruktorzy SPECTRUM otoczą Cię fachową opieką i pomogą zaznajomić się z rynkiem. Wsparcie obejmuje nie tylko kompleksowy pakiet szkoleń i pomoc w zdobyciu uprawnień doradcy ubezpieczeniowego, ale również zwiększoną prowizję w pierwszych miesiącach współpracy.

Nowe technologie napędzą Twój biznes
Zasady partnerskiej współpracy są przejrzyste i nie ograniczają Cię w rozwoju działalności zgodnie z własnym pomysłem – wręcz przeciwnie! Co więcej, po zawarciu umowy i przejściu szkolenia otrzymasz dostęp do systemu SADUS All in #1, który pomoże Ci m. in. w rozliczeniach i zapewni możliwość błyskawicznego wystawiania polis przy użyciu wygodnej porównywarki.

Odkryj pozostałe zalety współpracy partnerskiej z multiagencją Dom Ubezpieczeniowy Spectrum. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i dowiedzieć się, jak jeszcze pomagamy naszym Partnerom w otwarciu i prowadzeniu własnego biznesu!


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.