NNW komunikacyjne w SPECTRUM – w trosce o bezpieczeństwo kierowcy i pasażera

Wybierając obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu, mamy możliwość rozszerzenia pakietu o NNW komunikacyjne. W Domu Ubezpieczeniowym Spectrum możesz zakupić wyjątkowy produkt, który dedykowany jest dla wszystkich – zarówno kierowców, jak i pasażerów, osób podróżujących swoim autem, samochodem służbowym, taksówką, a nawet pojazdami komunikacji publicznej. Posiadając ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, Ty i Twoi bliscy możecie liczyć na finansowe wsparcie i konkretną pomoc w trudnej sytuacji zdrowotnej.

Zwykłe ubezpieczenia NNW, jakie można wykupić przy polisie OC, nie zapewnią Ci tak wysokiej ochrony, jak dedykowane ubezpieczenie NNW w SPECTRUM. Na wsparcie w ramach tej polisy możesz liczyć nie tylko w razie wypadku podczas podróży, ale też po zdarzeniach komunikacyjnych, do których dojdzie podczas oczekiwania na przystanku, a także podczas jazdy rowerem czy hulajnogą. Jeśli doznasz uszczerbku na zdrowiu na skutek kolizji z pojazdem, otrzymasz pomoc finansową i medyczną.

Komu przyda się ubezpieczenie NNW komunikacyjne w SPECTRUM?
Nasze ubezpieczenie to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś kierowcą na co dzień,
  • dużo podróżujesz – zarówno w Polsce, jak i za granicą,
  • na co dzień korzystasz ze środków transportu takich jak np. autobus, tramwaj, kolej,
  • często poruszasz się jako pieszy wzdłuż ulic i możesz doznać wypadku np. na pasach, stojąc na przystanku autobusowym lub w wyniku kolizji z rowerem lub hulajnogą,
  • obawiasz się nieszczęśliwego wypadku i jego poważnych konsekwencji,
  • chcesz zabezpieczyć finansowo siebie i swoich najbliższych w razie wypadku drogowego.

Najważniejsze zalety ubezpieczenia NNW od SPECTRUM – dlaczego warto?

  • Wysokie sumy ubezpieczenia – nawet do 150 000 zł w razie śmierci.
  • 4 warianty pakietów z różnymi sumami ubezpieczenia.
  • Świadczenia za pobyt w szpitalu czy trwały uszczerbek na zdrowiu (nawet do 750 zł za 1% uszczerbku).
  • Assistance medyczny z szerokim zakresem usług po wypadku – wizyta lekarza specjalisty czy pielęgniarki w domu, badania (m.in. rezonans, tomograf), rehabilitacja.
  • Zwrot kosztów za leczenie i leki w przypadku np. złamania nogi czy wstrząsu mózgu na skutek wypadku drogowego.
  • Transport medyczny (organizacja i pokrycie kosztów nawet do 5000 zł).
  • Wypłata za pobyt na zwolnieniu lekarskim.
  • Świadczenie w przypadku wstrząśnienia mózgu.

Środki otrzymane z ubezpieczenia to duże wsparcie w trudnej sytuacji. Dzięki opłaconym przez towarzystwo usługom medycznym i lekom nie musimy martwić się o to, że nieszczęśliwy wypadek wyniszczy domowy budżet. Z kolei wysokie świadczenie w razie śmierci osoby ubezpieczonej w wypadku zagwarantuje godny byt i stabilność finansową rodzinie w ciężkim czasie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu komunikacyjnym NNW z naszej oferty, odwiedź nasz oddział lub zadzwoń – na mapie placówek znajdziesz Doradcę Klienta w swojej okolicy.

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.