Ubezpieczenie na życie Warta Dla Ciebie I Rodziny – dopasuj zakres ochrony

Ubezpieczenie Warta Dla Ciebie i Rodziny to ochronna polisa na życie, którą możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Zapewnia pomoc w sytuacjach takich, jak.: nieszczęśliwy wypadek, pobyt w szpitalu, poważna choroba czy operacja. Kiedy dojdzie do takiego zdarzenia, otrzymasz świadczenie finansowe, a także będziesz mieć możliwość skorzystania z wielu usług medycznych dostępnych w pakietach assistance. Ubezpieczenie Warta Dla Ciebie i Rodziny dostępne jest dla osób samotnych, samodzielnych rodziców, rodzin z dziećmi, młodych par oraz seniorów.

Nieustannie zmieniające się realia naszego życia, niepewność, brak stabilizacji czy problemy zdrowotne potrafią spowodować liczne zmartwienia o przyszłość czy zdrowie – zarówno swoje, jak i najbliższych. Często w takich chwilach szukamy rozwiązań, które pomogą nam przetrwać przeciwności losu i zagwarantują wsparcie, dzięki któremu łatwiej będzie stanąć na nogi. Taką właśnie pomoc zapewni nam ubezpieczenie na życie Warta Dla Ciebie i Rodziny. Na czym dokładnie polega i co możesz zyskać, decydując się na tę polisę?

Warta Dla Ciebie i Rodziny – co obejmuje ubezpieczenie?
Warta proponuje różne warianty ubezpieczenia na życie. W zakres ochrony ubezpieczeniowej wchodzi m.in:

 • ochrona życia dla Ciebie, Twoich rodziców, teściów, małżonka lub partnera oraz dzieci,
 • wysokie świadczenia w razie śmierci czy uszczerbku na zdrowiu,
 • wsparcie finansowe na wypadek pobytu w szpitalu, operacji, urodzenia dziecka, choroby nowotworowej czy powikłań po operacji,
 • świadczenie za pobyt w szpitalu już od pierwszego dnia (przyznawane nawet do 365 dni, zostanie wypłacone również za pobyt w zagranicznym szpitalu),
 • operacje Twoje oraz dziecka przeprowadzane poza granicami Polski,
 • wariant dla seniora – wypłata po narodzinach wnuka.

Dodatkowe pakiety medyczne w ramach WDCIR
Zakres usług w ramach pakietów dostępnych przy ubezpieczeniu Warta Dla Ciebie i Rodziny należy do najszerszych na rynku. Co zawierają?

 • Badania genetyczne dla Ciebie i dla członków najbliższej rodziny – pokrycie kosztów badań genetycznych w przypadku wystąpienia choroby nowotworowej.
 • Wsparcie finansowe, zorganizowanie i pokrycie badań specjalistycznych w razie zdiagnozowania nowotworu – np. tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny.
 • 6 konsultacji medycznych z lekarzem pierwszego kontaktu – w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia u Ciebie lub członka rodziny (w tym dziecka), masz możliwość skonsultować się z lekarzem.
 • Wsparcie w razie zachorowania na COVID-19 – zorganizowanie i pokrycie kosztów rehabilitacji oddechowej po przebytej chorobie, dodatkowe środki finansowe w razie pobytu w szpitalu czy wystąpienia niewydolności oddechowej.
 • Pomoc finansowa i rehabilitacja po zawale serca czy udarze mózgu.
 • Druga opinia medyczna dla Ciebie i Twoich dzieci – w razie poważnej choroby Warta zorganizuje i pokryje koszty konsultacji z lekarzami ze światowych klinik oraz zapewni pomoc tłumacza (tylko za 5 zł miesięcznie).
 • Miesięczna renta – w przypadku Twojej śmierci, wskazana osoba otrzyma wypłatę świadczenia.

Wsparcie dla Twojego dziecka
W ramach ubezpieczenia Warta Dla Ciebie i Rodziny funkcjonują rozwiązania dedykowane Twoim pociechom. Towarzystwo przygotowało dodatkowy pakiet, który obejmuje:

 • dodatkowe wsparcie finansowe w razie poważnego zachorowania dziecka,
 • świadczenia za pobyt dziecka w szpitalu na skutek choroby lub wypadku (w tym również wypadku, który miał miejsce w szkole),
 • środki finansowe w razie operacji, powikłań po operacji oraz leczenia specjalistycznego.

Jeżeli chcesz skutecznie zabezpieczyć przyszłość swoich bliskich, Warta Dla Ciebie i Rodziny to doskonałe rozwiązanie. W razie wystąpienia problemów zdrowotnych czy śmierci wraz z rodziną otrzymasz kompleksowe wsparcie. Chcesz poznać szczegóły oferty? Porozmawiaj z Doradcą Klienta, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże Ci dopasować odpowiedni wariant polisy. Odwiedź biuro lub zadzwoń – na naszej mapie znajdziesz placówkę w swojej okolicy.

Źródło:

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.