Partnerstwo bez narzuconych schematów – 9 lat w SPECTRUM

9 listopada 2023

ciekawostki, SPECTRUM, ubezpieczenia

Swoją historią współpracy z Domem Ubezpieczeniowym Spectrum dzieli się Paweł Kocyk, Kierownik Oddziału w Nowej Woli.

To już 9 lat, od kiedy prowadzę Oddział Domu Ubezpieczeniowego Spectrum w Nowej Woli. Gdy zaczynałem, nie miałem wcześniejszych doświadczeń z tą branżą – może poza fakultatywnym przedmiotem na studiach, który dotyczył ustawy o ubezpieczeniach. Zdecydowałem się na współpracę z marką SPECTRUM ze względu na korzystny przebieg rozmów. Dobre wrażenie zrobiły na mnie otwartość i atmosfera partnerstwa. Liczyła się też duża niezależność w ramach współpracy, bez narzuconych schematów.

Na początkowym etapie spotkałem się z dużą pomocą. Szkolenie wdrożeniowe w 100% przygotowało mnie do dystrybucji ubezpieczeń i było na naprawdę wysokim poziomie. Instruktorzy dzielili się praktycznym doświadczeniem z codziennej pracy, a taka wiedza to według mnie połowa sukcesu.

W SPECTRUM doceniam przede wszystkim backoffice. Środowisko systemu All in #1 SADUS sprawia, że praca jest łatwa i przyjemna. Zaczynałem pracę w czasach, gdy jeszcze wiele rzeczy trzeba było liczyć ręcznie i dziś mogę docenić, jak wielkie znaczenie ma szybkie przeliczanie ofert oraz inne udogodnienia w obsłudze klienta. Bez tego osiągnięcie obecnych wyników placówki nie byłoby możliwe.

O sukcesie mojej placówki zadecydował czynnik ludzki, w tym dobór odpowiedniej kadry. Postawiłem na współpracę z Radosławem Wojną, bo bardzo cenię jego podejście do ludzi. Radek jest empatyczny i zaangażowany, potrafi poświęcić czas klientowi, aby zapewnić mu najlepszą obsługę. To sprawia, że większość klientów trafia do nas z polecenia – tak naprawdę nigdy nie musieliśmy się reklamować. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta. Nie pozwalamy sobie na to, by klient był niezadowolony. Ubezpieczenie to tylko produkt, a my zapewniamy rzetelne doradztwo, które stawia klienta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. W swojej pracy lubię kontakt z ludźmi i poczucie, że można im pomóc. Rozwiązywanie trudnych przypadków czy sytuacji, które wymagają więcej starań, daje szczególny rodzaj satysfakcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy ze SPECTRUM? Przejdź TUTAJ i skontaktuj się z nami!


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.