Pomoc w przypadku choroby nowotworowej? Poznaj produkt Onkopensa

24 października 2019

ciekawostki, Compensa

Z roku na rok rośnie liczba zachorowań na nowotwory złośliwe. Przez ostatnie kilkanaście lat podwoiła się, osiągając 150 tys. zachorowań rocznie. Zgodnie z opublikowanym raportem NIK, do 2025 roku nowotwory złośliwe będą główną przyczyna zgonów w Polsce.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa, wychodząc na przeciw oczekiwaniom, wprowadziło ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór złośliwy w stadium inwazyjnym.

Ubezpieczenie Onkopensa to program dodatkowego ubezpieczenia, dedykowany klientom wykupującym ochronę w ramach jednego z trzech produktów: Compensa Rodzina, ubezpieczenie NNW oraz ubezpieczeń rolnych.

Onkopensa w ramach Compensa Rodzina/Ubezpieczenie Rolne

Ubezpieczenie dla osób, które w ramach jednej składki chcą objąć ochroną siebie i swoją najbliższą rodzinę: małżonkowie, partnerzy w wieku od 18 do 50 lat oraz ich niezamężne dzieci, własne lub przysposobione, bez względu na ich liczbę.

Onkopensa w ramach NNW

Ubezpieczenie dedykowane osobom indywidualnym w wieku 18 – 60 lat. Możliwość kontynuacji ochrony w ramach polisy do 65 – roku życia. Okres ubezpieczenia to jeden rok z możliwością automatycznego przedłużenia ochrony. Klient otrzymuje 5 –letnią gwarancję utrzymania składki ubezpieczeniowej właściwej dla wieku, w którym klient przystąpił do ubezpieczenia.

Najważniejsze zalety ubezpieczenia Onkopensa:

  • Brak wymogu wypełnienia ankiet o stanie zdrowia oraz poddawania się dodatkowym badaniom lekarskim.
  • Do wyboru trzy sumy ubezpieczenia: 50 000 zł, 100 000 zł, 150 000 zł, które ubezpieczony określa przy zawieraniu polisy.
  • Szybka i bardzo prosta forma zawarcia ubezpieczenia.
  • Niska cena.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do placówek Domu Ubezpieczeniowego Spectrum.

Źródło:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.