Szkolenia z ubezpieczeń Allianz. Zgłębiamy tajniki wiedzy agenta

25 października 2019

Allianz, ciekawostki, szkolenia

W dniach 17-18 września w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Allianz w Ryni odbyło się szkolenie dla grupy Doradców DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM.

Pierwszego dnia uczestnicy szkolenia zapoznawali się z ubezpieczeniem komunikacyjnym „Moje auto” i ubezpieczeniem mieszkaniowym „Mój dom” zgłębiając zapisy ogólnych warunków ubezpieczenia w świetle obowiązujących przepisów prawa.

Drugiego dnia odbyły się warsztaty sprzedażowe – trening umiejętności miękkich. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych trenerów z Allianz spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, którzy chętnie angażowali się w kolejne ćwiczenia.

Zdobywana podczas szkoleń wiedza i doświadczenie pozwalają naszym Doradcom być profesjonalistami w branży ubezpieczeniowej.

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.