Pomysł na biznes gwarancją sukcesu – świętujemy kolejną rocznicę działalności Oddziałów partnerskich

W ostatnich tygodniach swój jubileusz obchodziły dwie z naszych placówek franczyzowych.

Trzy lata działalności świętował Oddział DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Czechowicach-Dziedzicach, prowadzony przez Monikę Nikiel i Katarzynę Ugenhojer.

Regionalny Kierownik Sprzedaży Judyta Osiecka i Koordynator ds Rozwoju Sieci Mariusz Długołęcki w imieniu Zarządu wręczyli pamiątkową statuetkę oraz przekazali list gratulacyjny.

Drugą placówką obchodzącą swoją trzecią rocznicę działalności był Oddział DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM w Starachowicach, prowadzony przez Marka Księżaka wspólnie z córką Igą Jałowy.

W tym miejscu warto wspomnieć, że Marek kieruje także drugą jednostką SPECTRUM, zlokalizowaną w miejscowości Końskie, oddaloną 60 kilometrów od Starachowic. Marek otrzymał pamiątkową statuetkę i list gratulacyjny, który w imieniu Zarządu przekazali Regionalny Kierownik Sprzedaży Łukasz Rudnicki i Koordynator ds Rozwoju Sieci Mariusz Długołęcki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów we współpracy z DOMEM UBEZPIECZENIOWYM SPECTRUM.

 


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.