Prywatna opieka medyczna po wypadku – PZU Auto Asystent Zdrowotny

Masz polisę OC w PZU? Poznaj ubezpieczenie, które zapewni Ci prywatną opiekę medyczną po wypadku samochodowym. Przed nami sezon wakacyjny, a co za tym idzie – częste wyjazdy, a także większa liczba wypadków spowodowanych przez nieuważnych lub nietrzeźwych kierowców. Aby w pełni cieszyć się podróżą, warto zabezpieczyć się przed kłopotliwymi skutkami zdarzenia drogowego.

PZU Auto Asystent Zdrowotny?
PZU Auto Asystent Zdrowotny to dodatek do ubezpieczenia auta, który obejmuje zarówno kierowcę, jak i pasażerów. Kiedy w wyniku zdarzenia na drodze dojdzie do uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia, każda osoba znajdująca się w pojeździe zyskuje dostęp do prywatnych usług medycznych. Ze względu na fakt, że bardzo często zdarzenia komunikacyjne powodują poważne uszkodzenie ciała i pojawia się potrzeba rehabilitacji, klient może skorzystać z aż 30 takich zabiegów.

Jakie usługi zorganizuje i opłaci PZU?

  • Wsparcie opiekuna medycznego, który pomoże zaplanować indywidualne leczenie,
  • Badania diagnostyczne, zabiegi rehabilitacyjne i ambulatoryjne,
  • Terapia psychologiczna, wizyty domowe pielęgniarki, wizyty u lekarzy (ponad 20 specjalizacji),
  • Transport medyczny.

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie Asystent Zdrowotny w PZU?

  • Krótki czas oczekiwania na wizytę – maksymalnie 2 dni do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i nie więcej niż 5 dni do specjalisty,
  • Ponad 2000 placówek w całej Polsce (dostępność w ponad 500 miastach),
  • Wizyta u lekarza specjalisty bez skierowania,
  • Całodobowa infolinia 7 dni w tygodniu,
  • Ochroną objęte są wypadki, które zaszły na terenie RP i poza jej granicami podczas trwania umowy. Organizacja usług medycznych realizowana jest na terenie RP.

Chcesz poznać szczegóły i porozmawiać z ekspertem? Zapraszamy do placówek DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM znajdujących się na terenie całego kraju! Odwiedź nas w biurze lub zadzwoń do wybranego Doradcy.

Źródła:


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.