SADUS 4.0 – ubezpieczenie OC w 45 sekund

Żyjemy w czasach zmian technologicznych i dynamicznego postępu szeroko rozumianej cyfryzacji. Nasze działania fokusują się na wprowadzaniu nowych rozwiązań informatycznych oraz rozwoju zaawansowanych narzędzi, które wykorzystujemy w celu optymalizacji procesów sprzedażowych. W dniu dzisiejszym nastąpił upgrade Multifunkcyjnego Systemu Transakcyjnego SADUS do wersji 4.0. Podstawowe narzędzie pracy agenta nowej generacji, zyskało wsparcie aplikacji mobilnej dla urządzeń z systemem Android. W najbliższych tygodniach planujemy kolejne uaktualnienie, które zrewolucjonizuje podejście do sprzedaży na rynku pośredników ubezpieczeniowych.

SADUS mobile, bo tak nazywa się nowa aplikacja, którą znajdziemy w Google Play, na dzień dzisiejszy posiada dwie funkcjonalności:

  • Skanuje kody AZTEC z dowodu rejestracyjnego i rozkodowuje dane;
  • Pozwala na sprawdzenie w UFG ubezpieczenia OC na dowolny pojazd.

Skupmy się na funkcji skanowania i rozkodowywania kodów AZTEC, która umożliwia błyskawiczne sprawdzenie ceny ubezpieczenia. Aplikację SADUS mobile, po pobraniu i instalacji na swoim smartfonie, w prosty sposób parujemy z Multifunkcyjnym Systemem Transakcyjnym SADUS skanując kod QR udostępniony na koncie użytkownika w zakładce „skojarz aplikację mobilną”. Od tego momentu aplikacja SADUS mobile jest gotowa do użycia. A zatem uruchamiamy aplikację SADUS mobile i skanujemy kod AZTEC. Rozkodowane dane w jednej chwili przesyłane są do systemu SADUS, automatycznie tworząc nową kalkulację. Pozostaje nam tylko uzupełnić kilka informacji, takich jak poprzedni ubezpieczyciel i początek okresu ubezpieczenia. Klikamy „przelicz” i otrzymujemy ofertę z kilkunastu towarzytwarzystw ubezpieczeniowych. Cały proces, od momentu wzięcia do ręki dowodu rejestracyjnego do momentu poznania ceny, zajmuje około 45 sekund.

SADUS 4.0 to prawdopodobnie najszybsze na rynku narzędzie pozwalające w niespełna minutę przedstawić klientowi ofertę ubezpieczenia OC.


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.