Specjalistyczne szkolenie z Ergo Hestią – Płock październik 2019

5 listopada 2019

biznes, ciekawostki, Ergo Hestia

W dniach 8-9 października w Płocku odbyło sie szkolenie zorganizowane wspólnie z ERGO Hestią. 

Tematem przewodnim spotkania były ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia na życie. Uczestnicy szkolenia poznawali specyfikę produktów ubezpieczeniowych oraz systemy informatyczne dedykowane do obsługi konkretnych grup ubezpieczeń.

Obserwujemy jak wśród naszych klientów wzrasta świadomość dotycząca ubezpieczeń na życie, która przekłada się na zwiększone zainteresowanie zabezpieczeniem zdrowia oraz przyszłości finansowej swojej i najbliższych. Dzięki różnego rodzaju szkoleniom Doradcy DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM dysponują profesjonalną wiedzą w tym zakresie.

Jeżeli jesteś zainteresowany poradą w zakresie zabezpieczenia swojego zdrowia i/lub przyszłości finansowej swoich najbliższych, to zapraszamy do naszych placówek => https://dus.net.pl/#znajdz-nas


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.Czat z Doradcą Spectrum

Witaj w Spectrum!

Aby rozpocząć rozmowę z Doradcą,

prosimy o podanie danych kontaktowych.