SPECTRUM rozwiązań dla branży transportowej

Prowadzisz firmę transportową? Sprawdź proponowane przez nas kompleksowe rozwiązania! W ofercie naszej multiagencji znajdują się produkty wszystkich wiodących marek ubezpieczeniowych w Polsce – dzięki temu otrzymasz pakiet ubezpieczeń skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Kompleksowe ubezpieczenie dla firmy transportowej – jakie ubezpieczenia mogą wejść w skład pakietu?

  • Obowiązkowe ubezpieczenie OC – starannie przeanalizujemy dostępne oferty, aby zagwarantować Ci najniższe składki na rynku.
  • Autocasco – zakres dostosujemy do Twoich potrzeb. Masz do wyboru wariant serwisowy (spełniający wymogi leasingu) lub kosztorysowy. Możesz zdecydować się na polisę All Risk (od wszystkich ryzyk), która zapewni wypłatę odszkodowana np.za kradzież pojazdu, uszkodzenie auta z własnej winy czy zniszczenie przez grad.
  • Assistance – użytkownik pojazdu w razie potrzeby otrzyma pomoc na drodze (np. holowanie, transport i nocleg, pojazd zastępczy w razie awarii lub kolizji), dzięki czemu część czynności służbowych może być kontynuowana.
  • Ubezpieczenie floty pojazdów – gwarantujemy stałą składkę przez cały okres trwania umowy na pojazdy tego samego rodzaju. Gdy w trakcie trwania ochrony wystąpią szkody, a Ty zdecydujesz się zakupić nowe auto, zapłacisz składkę z dnia zawarcia umowy flotowej (brak zwyżki za szkodowość).
  • OC przewoźnika – ubezpieczenie zapewni wypłatę odszkodowania w wypadku uszkodzenia, zniszczenia lub utraty transportowanego mienia. Ochrona działa od załadunku do momentu wydania towaru odbiorcy.
  • OC zawodowe pod licencje – obowiązkowe ubezpieczenie dla każdego, kto posiada lub stara się o licencję na wykonywanie transportu drogowego osób lub rzeczy. Wysokość składki jest ustalana indywidualnie, a wraz z ilością pojazdów rośnie możliwość negocjacji.
  • Ubezpieczenia na życie – zabezpieczenie działa nie tylko na wypadek śmierci, ale również od poważnych zachorowań czy niezdolności do pracy. Polisa zapewnia świadczenia za pobyt w szpitalu, operację czy urodzenie dziecka.
  • Ubezpieczenie NNW – polisa od następstw nieszczęśliwych wypadków zapewnia świadczenie za uszczerbek na zdrowiu w razie nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego. Ubezpieczenie jest przypisane indywidualnie do osoby i działa w każdym pojeździe, którym się poruszasz.
  • Koszty leczenia za granicą – bezpłatna opieka medyczna za granicą w razie pogorszenia się stanu zdrowia lub nieszczęśliwego wypadku.

Zapraszamy do DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM. Zapytaj naszych Doradców o szczegóły oferty!


Dodaj komentarz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, Imię, adres e-mail w celu obsługi przesłanego komentarza do artykułu umieszczonego na stronie internetowej, opublikowania go, udzielenia odpowiedzi lub kontakt związany z obsługą zamieszczonego komentarza.

Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas pozostawania artykułu na stronie internetowej.